در حال آماده سازی اطلاعات...

جاذبه های گردشگری ایران و جهان

در مورد جاذبه های گردشگری ایران و جهان اطلاعات کامل و مصور بدست آورید.

شهر : رابر
نوع جاذبه : طبیعی

آبشار آبسر یکی از جاذبه های گردشگری استان کرمان و شهرستان رابر است که به دلیل طراوت و سر زندگی مقصد بسیاری از تورهای گردشگری است

شهر : رابر
نوع جاذبه : تاریخی

تنگ کرو ( کررو ) یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان رابر است که در نزدیکی شهرستان رابر قرار دارد. سفر به این منطقه با تورهای گردشگری طبیعت گردی یکی از جذابترین سفرها می باشد.

شهر : رابر
نوع جاذبه : طبیعی

چشمه عروس از جمله مناطق دیدنی و تفریحی رابر است که دربر گیرنده باغ‌های میوه ، سپیدار، چنار و بسیار دیگری از درختان وحشی می‌باشد و جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است . همچنین چنار تاریخی و تنومند چشمه عروس نیز دیدنی و به یاد ماندنی است .این منطقه باعث جذب تورهای گردشگری بسیاری می شود.

شهر : رابر
نوع جاذبه : طبیعی

روستای سیه بنوئیه که جزو روستاهای پلکانی کشور است همه ساله مقصد بسیاری از تورهای گردشگری است که جذابیت این منطقه سبب حضور بسیاری از تورهای طبیعت گردی می شود.

شهر : رابر
نوع جاذبه : طبیعی

روستای هنزا یکی از روستاهای گردشگری رابر است که در زبان محلی، به خروجی آب آسیاب « هنزاب» می‌گویند؛ از این رو، این مکان به هنزا، مشهور شده است و مقصد تورهای گردشگری است.

شهر : رابر
نوع جاذبه : تاریخی

قلعه باستانی رابر در محله ای قلعه قرار دارد و یکی از زیبایی های منحصر این منطقه است. جذابیت گردشگری این منطقه سبب شده است تا تورهای طبیعت گردی و گردشگری به این منطقه سفر کنند.