در حال آماده سازی اطلاعات...

جاذبه های گردشگری ایران و جهان

در مورد جاذبه های گردشگری ایران و جهان اطلاعات کامل و مصور بدست آورید.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : طبیعی

استخر طبیعی در واقع یک گودال مخصوص شنا است که یکی از جاذبه‌های مهم آروبا به شمار می‌رود. با وجود اینکه استخر طبیعی چندان بزرگی نیست، بازدیدکنندگان می‌توانند به شنا و غواصی با لوله‌ی تنفسی در این گودال بپردازند.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : تفریحی

اورنجستاد شهر جذابی است که پایتخت بندر این جزیره‌ی کوچک به شمار می‌رود. هیجان‌انگیزترین ویژگی این شهر معماری استعماری هلندی است که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : تفریحی

باغ حیوانات فیلیپ مرکز و پناهگاهی غیر انتفاعی است که بیش از ۵۲ گونه جانوری شامل مارها، کانگوروها، میمون‌ها و پلنگ‌های راه‌راه آمریکایی در آن نگهداری می‌شود.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : طبیعی

پوکا پراینس یک خط ساحلی ممتد در پارک ملی آریکوک، نزدیک غار Fontein و تالاب آبی است که اطراف آن را تپه‌های بزرگ شنی فراگرفته‌اند.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : طبیعی

پارک ملی زیبای آریکوک تقریبا ۲ درصد کل جزیره را شامل می‌شود. چشم‌اندازهای باشکوه، زمین‌های ناهموار، صحراهای تپه‌مانند پر از کاکتوس، خط ساحلی نفس‌گیر و گونه‌های گیاهی و جانوری حفظت شده‌ی پارک از جذابیت‌های آن به شمار می‌روند.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : تفریحی

الاغ‌ها زمانی بهترین راه برای حمل و نقل بارها و انسان‌ها بودند، امروزه اما همچون گذشته کاربرد ندارد، اما این موضوع چیزی از ارزش و زیبایی این موجودات خستگی‌ناپذیر کم نمی‌کند.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : تفریحی

در خط ساحلی دورافتاده‌ی شمال‌شرقی آروبا، می‌توان تفرجگاه زیبای رانچو دایماری (Rancho Daimari) را پیدا کرد که تورهای دوست‌داشتنی اسب‌سواری در مکان‌هایی همچون استخر طبیعی، پارک ملی آریکوک، ساحل آندیکوری و تلماسه‌های شنی را در اختیار علاقمندان می‌گذارد.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : تفریحی

دو پالم آیلند یا جزیره‌ی نخل با کشتی یا قایق تنها ۵ دقیقه از جزیره‌ی اصلی فاصله دارد. این جزیره‌ی کوچک خصوصی فرصت انجام فعالیت‌های زیادی را در اختیار علاقمندان می‌گذارد.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : طبیعی

آروبا یک جزیره است و بدون شک سواحل زیبایش ویژگی‌ اصلی آن به شمار می‌روند. خط ساحلی شمال‌غربی آروبا از ساحل درویف (Druif Beach) تا ایگل یا عقاب (Eagle Beach) و ساحل پالم یا نخل تا ساحل مالموک (Malmok) شامل ۱۱ کیلومتر مسیر سفید شنی به همراه آب‌های شفاف است.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : طبیعی

در رأس شمالی جزیره می‌توان فانوس دریایی کالیفرنیا را پیدا کرد که در بسیاری از کارت پستال‌های آروبایی و بروشورهای گردشگری ظاهر می‌شود. این نام به خاطر زیر دریایی اس.اس کالیفرنیا که در این ناحیه غرق شده به این فانوس دریایی داده شده است.

شهر : آروبا
نوع جاذبه : تاریخی

کلیسای کوچک آلتو ویستا یکی از جذابیت‌های قابل توجه آروبا به شمار می‌رود. این مکان را اغلب کلیسای زائر می‌نامند.