در حال آماده سازی اطلاعات...
پارک آبی آدلاند
کوش آداسی ، کوش آداسی، ترکیه

امتیاز دهید :   1    

در شهر کوش آداسی 3 پارک آبی وجود دارد. دو تای آنها در میان بزرگ‌ترین پارک‌های آبی اروپا قرار دارند. پارک آدالند (Adaland) در 4 کیلومتری و آکوا فانتزی (Aquafantasy) در 6 کیلومتری کوش آداسی قرار دارند و لانگ بیچ آکواریزورت (Longbeach Aquaresort) در 5 کیلومتری جنوب کوش آداسی واقع شده است و به اندازه دوتای دیگر بزرگ نیست. همچنین پارک آبی ادالند در فاصله 80 کیلومتری ازمیر واقع شده است.

دو پارک آخری در واقع هتل هایی هستند که پارک آبی هم دارند، در حالیکه آدالند فقط پارک آبی است. در کوش آداسی، رفتن به پارک آبی چیزی است که نباید از دست بدهید. برای رفتن به پارک‌های آبی اتوبوس‌های خطی رایگان وجود دارد. در آدالند، نمایش دلفین‌ها هم وجود دارد. پارک‌های آبی از ساعت 9 صبح تا 6 بعداز ظهر باز هستند. در مجموع 30 نوع بازی و سرسره مختلف در این پارک ابی وجود دارد.

آدلاند بهترین نقطه‌ی گردشگری کوش آداسی است، آب بازی‌های هیجان انگیز، و داشتن یکی روز شاد و سرگرم کننده. دنیای شادی بی انتها، هیجان با شکوه تنها در 80 کیلومتری ازمیر منتظر شماست. شما و خانواده‌ی شما از هیجان و ایجاد آدرنالین در بدنتان در یکی از جذاب‌ترین پارک‌های آبی که تا کنون ساخته شده لذت خواهید برد. این پارک آبی از امکانات و وسائل آبی بسیاری بهره مند است که شما را در یک روز کامل سرگرم می‌کند، مهمان‌ها از پارک آبی با وسعت 25 هکتار با بیش از 20 سرسره‌ی آبی حیرت انگیز و جاذبه‌های دیگر لذت خواهند برد. لطفا در بزرگترین پارک آبی اروپا لذت ببرید.

پارک دریایی آدلاند

پارک دریای آدلاند در اروپا و ترکیه بی نظیر است. بازدید کننده‌ها می‌توانند شاهد یک دنیای زیر آب باورنکردنی با دلفین ها، کوسه ها، بشوند، سفره ماهی‌ها و جلبک‌های حاره ای باشند. لباس غواصی، ماسک شنا و کپسول هوا به همه‌ی بازدیدکننده‌ها داده می‌شود. بعد از اینکه وارد این دنیا می‌شوید شما حدود صدها حیوان دریایی روا خواهدی دید که داخل یک آکواریوم بسیار بزرگ هستند و شما قادر خواهید بود که در آن آکواریوم با آنها شنا کنید. شما همچنین شانس شنا کردن و راه رفتن کنار سفره ماهی‌ها بی خطر در استخر مانتا را دارید. پارک دریایی آدلاند کنار پارک آبی آدلاند واقع شده است. وسیله‌ی ایاب و ذهاب برای برگشت مهیا می‌باشد.

پارک دلفین آدلاند

دلفین‌ها و فک‌ها منتظر شما هستند. از این مخلوقات خارق العاده دیدن کنید، لمسشان کنید و با آنها شنا کنید. پارک دلقین آدلاند کنار پارک آبی آدلاند واقع شده است. وسیله‌ی ایاب و ذهاب برای برگشت موجود است


مشخصات
نوع جاذبه تفریحی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه پارک آبی آدلاند
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه