در حال آماده سازی اطلاعات...
بازار مریم کیش
کیش ، هرمزگان، ایران

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

بازار مریم کیش تنها بازار سر باز جزیره کیش محسوب می‌شود که طراحی منحصر به فردی دارد. در این بازار غرفه هایی از قبیل فروش پوشاک زنانه و مردانه، کیف و چمدان، کفش، روسری و لوازم خانگی وجود دارد .

در فضای سبزی که در محوطه میانی بازار قرار دارد نیمکت هایی برای استراحت بازدیدکنندگان تعبیه شده است و کافی شاپ کوچکی هم درست در وسط این بازار قرار دارد.

بازار مریم کیش پنجاه و دو غرفه را شامل می‌شود . همچنین این بازار در فضایی باز با ساختار چوبی می‌باشد که در خیابان سنایی جزیره کیش واقع شده و دارای طراحی و معماری خاص و منحصر به فردی می‌باشد.

ویژگی‌های معماری و محیط دلنشین آن به همراه نورپردازی زیبا و تماشایی و همچنین تنوع فروشگاه‌های آن نظر خریداران بسیاری را به خود جلب می‌نماید.

بازار مریم نخستین بازار جزیره کیش بعد از انقلاب و تنها بازار رو باز این جزیره می‌باشد. اولین چیزی که در مورد این بازار نظر هر کسی رو به خودش جلب می‌کند، نمای متفاوت آن که ترکیبی از نمای سنتی و سازه‌های چوبی و گلکاری‌های زیبای آن می‌باشد.

بازار مریم پنجاه و دو غرفه فعال دارد که زمینه‌های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خدمات مسافرتی و فعالیت می‌کنند.

 

در این بازار هر شب برنامه‌های شاد و مفرحی همراه با جایزه داره برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است.


مشخصات
نوع جاذبه مرکز خرید
آدرس کیش - خیابان سنایی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه بازار مریم کیش
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه