در حال آماده سازی اطلاعات...
پارک ساحلی جمیرا
دبی ، دبی، امارات متحده عربی

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

پارک ساحلی جمیرا -Jumeirah Beach Park- یک مکان فوق العاده زیبا می باشد که در طول ساحل جمیرا در دبی قرار گرفته است. این پارک به خاطر امکان شنا کردن و آفتاب گرفتن در میان اهالی و بومیان و به خاطر تفریحات ساحلی در میان بسیاری از کو دکان و نوجوانان محبوب است. این پارک، مشهورترین پارک دبی است و در طول تعطیلات آخر هفته بسیار شلوغ است.

این پارک که در سال 1989 افتتاح شده، مشرف به آب های آبی خلیج فارس است و در یک فضای سبز 12 هکتاری واقع شده است. بچه ها این پارک را خیلی دوست دارند چون می توانند با خیال راحت ساعت ها بازی کنند. اگر با فرزندانتان به منطقه تفریحی و سالن تئاتر اینجا سری بزنید، قطعا پشیمان نمی شوید! در پارک ساحلی جمیرا همچنین زمین والیبال، دکه های مواد غذایی و یک قسمت مخصوص پخت کباب، مجهز به کباب پزهای مدرن هم تعبیه شده است.

این پارک یک اسکله ساحلی محافظت شده هم دارد. ماسه های طلایی و سفید زیبای ساحل جمیرا علاقمندان بسیاری را برای شنا و ورزش های آبی را به خود جذب کرده است. در پارک، اقدامات جدی برای ایمنی بازدید کنندگان و بچه ها انجام می شود. این پارک پنج برج مراقبت دارد که نگهبانان ویژه آن را اداره می کنند. همچنین کارشناس کمک های اولیه هم برای کمک به اشخاص در شرایط اضطراری آماده اند. غریق نجات همراه با قایق نجات و سیستم تنفسی مصنوعی در این مرکز در دسترس هستند تا در صورت بروز بلایای طبیعی آن را مدیریت کنند. این مجموعه یک باند هلی کوپتر برای انتقال موارد اورژانسی به بیمارستان هم دارد. پرچم های قرمزی که در برخی نقاط ساحل نصب گردیده به معنای وجود خطر در این نقاط برای شناگران می باشد لذا می بایست از شناکردن در این نقاط پرهیز کرد.

به محض ورودتان به پارک ساحلی جمیرا، با یک باغچه گل در مرکز منطقه از شما استقبال می شود! از اینجا به بعد، از پله ها بالا بروید تا منظره چمن های سبز گسترده که درختان نخل آنها را محاصره کرده اند را تماشا کنید. هشتمین عجایب دنیا که به دست بشر ساخته شده است. هرچه پیش می روید، در منطقه ویژه باغ های سنگی اشکال و اندازه های مختلف سنگ و انواع مختلف بوته های بیابانی دور و بر نیمک ها و چراغ های سیل نمای زیادی مشاهده خواهید کرد.

پل های چوبی زیادی پارک را به ساحل وصل می کنند. در کافه تریا بنشینید و از منظره زیبای ساحل و دریا لذت ببرید. هر چند سال که سن داشته باشید، بچه باشید یا بزرگسال، حتما از پارک ساحلی جمیرا خوشتان می آید. ما تضمین می کنیم که این یک تجربه واقعا لذت بخش برای تمام اعضای خانواده تان خواهد بود. هر بار که در دبی هستید، همراه فرزندانتان سری به پارک ساحلی جمیرا بزنید. اگر آن را از دست بدهید، مطمئن باشید تا مدت ها بعد خود را سرزنش می کنید.

در ساحل جمیرا مراکز خرید مدرن و سنتی، گالری های هنری و موزه در طول جاده وجود دارد. هم کودکان و هم بزرگسالان می توانند بسیاری از فعالیت های جالب و سرگرم کننده در این منطقه انجام دهند. صحرانوردی کنید، روی شن های بیابان راه بروید یا نه اصلاً سراغ ورزش های آبی مثل غواصی، اسکی روی آب و موج سواری بروید. اسب سواری کنید، چتربازی یا پاراگلایدر؛ اگر هم دنبال تناسب اندام هستید، برای ورزش به ورزشگاه بروید! تجربه هیجان انگیز گرفتن دکل یک کشتی کروز در یک شب مهتابی، همراه با یک دوست را هم از دست ندهید! بوفه رستوران این کشتی را هم فراموش نکنید! چیزی فراتر از از جهان واقعی! نگاهی هم مسجد جاده "آل" بیاندازید. تنها مسجدی که غیر مسلمانان اجازه ورود به آن را دارند تا با فرهنگ مسلمانان آشنا شوند.

 

 


مشخصات
نوع جاذبه تفریحی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه پارک ساحلی جمیرا
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه