در حال آماده سازی اطلاعات...
منطقه کاخ کالکوی
آنتالیا ، آنتالیا، ترکیه

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

 

این منطقه چشم انداز زیبایی را از خلیج جزایر و قایق‌های بادبانی که در روی آبهای شفاف به آرامی شناور می‌باشند را در معرض دید گردشگران قرار می‌دهد.

منطقه کاخ کالکوی از سه طرف توسط کوههای اطراف احاطه شده،در این منطقه این امکان را خواهید داشت تا با تاکسی‌های آبی متعلق به ماهیگیران محلی به خلیج و یا ساحل‌های زیبای اطراف سفر کنید.شنا کردن و شیرجه زدن درآبهای منطقه کاش برای بازدیدکنندگان بسیار لذت بخش است.

این کاخ که در قرن چهارم قبل ازمیلاد به عنوان منطقه ای برعلیه آنتی فلوس بنا شد، با وجود اینکه امروزه به غیراز مقبره ها، تابوتهای سنگی و یک تئاتر آثار دیگری دراین شهر نمی‌توان یافت اما شهر هنوز زیبایی خود را حفظ کرده است.کوههایی که شهر را احاطه کرده اند باعث ایجاد مناطق دیدنی، کافه ها، رستوران‌ها و مرکز تفریحی بسیاری شده است.

دراین منطقه قدم زدن درخیابان و دیدن مغازه هایی که اکثرا عرضه کننده صنایع دستی و وسایل چرمی، لوازم مسی و نقره ای، لباسهای کتان و فرش‌های دست بافت می‌باشد برای مسافران بسیار لذت بخش است.

در انتهای این ساحل زیبا غارفیروزه قرار دارد، درنیمه غربی این منطقه شهری کوچک به نام کالکان واقع شده که از روی تپه‌ها ی آن می‌توان مناظر زیبای خلیج کوچک را مشاهده کرد.این شهر با خانه‌های سفید و سنتی و با آن پنجره‌ها و بالکن‌های مملو از گلهای زیبا که همانند آبشاری به خیابانها سرازیر گردیدهمشاهده کامل متن اند به مکانی آرام و دلپذیر برای گذراندن تعطیلات تبدیل شده است.

م


مشخصات
نوع جاذبه تاریخی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه منطقه کاخ کالکوی
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه