در حال آماده سازی اطلاعات...
سواحل کرابی تایلند
کرابی ، کرابی، تایلند

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

كرابی واقع در جنوب تایلند و در انتداد ساحل دریای آندامان، یکی از دیدنی های تایلند می باشد که در سالهای اخیر به جذاب ترین سواحل جنوب شرق آسیا هم تبدیل شده است. وسعت این منطقه زیبای گردشگری به حدود 4708 كیلومتر مربع و جمعیت آن به ۳۳۶۰۰۰ نفر می رسد. در كرابی می توان از قایق سواری در ساحل آرام و طبیعت بکر و وحشی و پارک های ملی و چشمه های آب گرم و آبشارهای آن لذت برد.

ساحل اونانگ

ساحل ائونانگ (Ao Nang Beach)، از دیدنی های کرابی و منطقه ي اصلي عبور و مرور  و ساحلي طولاني است . اين ساحل  آئو نانگ کرابی  در شش کیلومتری «هات نوپارات تارا» قرار دارد. این خلیج هم ساحل ماسه ای بسیار طولانی ای دارد و هم مکان های اقامتی و رستوران های زیادی در آن دیده می شود.

گردشگران با حرکت از این ساحل آئو نانگ کرابی تایلند و اجاره قایق می توانند به سمت سواحل زیبای غربی هم بروند. جزایر زیادی در غرب این ساحل واقع است که بعضی از آن ها شکل های عجیب و خاصی دارند و البته برای غواصی و شیرجه هم عالی هستند.

ساحل ريلی

ساحل ریلی (Rai Lay )،که از تفریحات تایلند و دیدنیهای کرابی تایلند به شمار می رود، یکی از تماشایی ترین سواحل دریای آندامان و شبه جزیره ای است که با قایق می توان به آن سفر کرد. ساحل ریلی کرابی، بسیار زیبا و پر منظره می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما از آن دیدن کنید.

ساحل نوفارات تارا

ساحل نوفارات تارا (Nopparat thara)، از تفریحات کرابی، در نزدیکی ساحل اونانگ ، مجاور پرتگاه کوچکی واقع شده و چند استراحتگاه و یک اسکله ی قایقرانی در انتهای آن است.

ساحل نوفارات تارا کرابی، در ۱۷ کیلومتری شهر کرابی قرار دارد و از یک ساحل ماسه ای ۳ کیلومتری با پوشش ضخیمی از گیاهان کازوارینا و آب شفاف و زیبا،  تشکیل شده است. هنگامی که آب پایین می رود، طول این ساحل بیشتر هم می شود و با این ترتیب می توان مناطق زیادی از اطراف را به هنگام پیاده روی در ساحل مشاهده کرد.

 


مشخصات
نوع جاذبه طبیعی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه سواحل کرابی تایلند
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه