در حال آماده سازی اطلاعات...
دنياي وحش سافاري بانکوک
بانکوک ، مرکزی، تایلند

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

بزرگترین باغ وحش کشور تایلند یکی از جاذبه های گردشگری بانکوک به شمار می رود ،با مساحت 2000 کیلومتر مربع ، در خارج از شهر بانکوک قرار دارد. این باغ وحش که از تفریحات بانکوک می باشد، در سال 1995 و با مبلغی بالغ بر 1500 میلیون بات ساخته شد و به بهره برداری رسید.

سافاری ورد ( Safari World )  که یکی از دیدنی های تایلند نیز می باشد، از دو قسمت تشکیل شده است:

یک قسمت که به پارک سافاری Safari Park یا پارک حیوانات، مشهور است شامل باغ وحشی آزاد با حیواناتی چون شیر، ببر، خرس، زرافه، گورخر، آهو و پاندای سفید و انواع پرندگان می شود.

قسمت دوم که به پارک دریایی یا مارین پارک(Marine Park )، مشهور است ،شامل گونه های مختلفی از حیوانات دریایی است و در آن نمایش هایی از حیوانات آموزش دیده همچون دلفین ها ، پرندگان و سگ ماهی و میمون ها ، اجرا می گردد که این قسمت از پارک را می توان مثل سایر باغ وحش ها، پیاده پیمود و از زیستگاه پرندگان نیز دیدن کرد.

مکان های تفریحی دیگری هم نظیر مسابقه بوکس اوران گوتان ها، نمایش تغذیه شیرهای آبی، نمایش کابوی به همراه رستوران ها و مراکزخرید در سافاری ورلد ، یکی از برترین دیدنی های بانکوک وجود دارند.علاوه بر این غرفه های بازی و پرتاب دارت، تیراندازی و حلقه اندازی نیز موجود می باشد.


مشخصات
نوع جاذبه تفریحی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه دنياي وحش سافاري بانکوک
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه