در حال آماده سازی اطلاعات...
دلفیناریوم دبی
دبی ، دبی، امارات متحده عربی

امتیاز دهید :   1    

پارک دلفین‌ها یک مکان سرپوشیده و مفرح میباشد که کاملآ زیر نظر دولت امارات اداره میشود. این پارک با مساحت منحصر به فرد خود یکی از بزرگترین مراکز تفریحی در قلب دبی میباشد. در این پارک دلفین‌ها و سگ‌های آبی تربیت شده برنامه‌های خارق العادهای را از خودشان به نمایش میگذارند که باعث شده طرفداران چشمگیری در تمامی سنین داشته باشند ،در این برنامه شما حتی میتوانید با دلفین‌ها شنا کنید و یک روز کاملآ شاد وبه یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

Dubai Dolphinarium مرکز آموزش دلفین‌های دبی در می‌۲۰۰۸ در پارک Creek افتتاح شد و هم اکنون یکی از بهترین جاذبه‌های دبی است. در هر ماه بیش از ۳۰.۰۰۰ نفر از این مرکز بازدید می‌کنند و شاهد نمایش حیرت انگیز دلفین ها، رقص و آواز خواندنشان، توپ بازی و پرش آن‌ها از بین میله‌ها هستند،پارک Creek هم چنین محل نمایش بیش از ۱۲۰ گونه انواع مختلف پرنده‌های عجیب و غریب است.می توانید از نزدیک شاهد پرواز این پرندگان و تماسشان با انسان‌ها باشید. در اینجا می‌توانید درباره‌ی هوش و قدرت تفکر پرندگان بیشتر بدانید! این که گفته می‌شود پرندگان هوش بالایی ندارند، درست نیست. درباره زیستگاه طبیعی پرندگان، چگونگی آموزش پرندگان و رژیم غذایی آنها یاد بگیرید.

تنها راه آینه ای پرپیچ و خم امارات متحده عربی با مساحتی به وسعت ۱۰۰۰۰ فوت مربع در این پارک قراردارد. شما در اینجا به چالش کشیده می‌شویدمشاهده کامل متن تا راه خود را از بین مسیری پرپیچ و خم، دالان‌های بی پایان و آرایش پیچیده ای از انعکاس شیشه ای در بین آینه‌ها پیدا کنید! این امر تقریبا غیر ممکن است و شما در این ماجراجویی تنها باید ازحواس خود برای پبدا کردن مسیر استفاده کنید.


مشخصات
نوع جاذبه تفریحی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه دلفیناریوم دبی
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه