در حال آماده سازی اطلاعات...
جزیره کوه چانگ بانکوک
بانکوک ، مرکزی، تایلند

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

جزیره کوه چانگ یکی از دیدنی های جذاب بانکوک است. جزیره بسیار زیبا و رویایی است که مانند پوستر است. که به داشتن بهترین الماس های سرخ، میوه های شیرین راکام، سگ های بومی و آثار تاریخی کوه لانگ ناوال مشهور است .پوشیده از جنگل های بارانی بکر و دست نخورده است. و چند بخش ساحلی آرام و تماشایی وجود دارد که آبهای زلال و پاک آنها را احاطه کرده اند.این جزیره علاوه بر زیبایی های طبیعی اش وطن بسیاری از جانوران حیات وحش نیز می باشد از جمله پرندگان بومی، مار، آهو و حتی تعدادی فیل.

این جزیره هنوز هم مقصد رؤیایی مسافرینی که با بودجه محدود مسافرت می کنند و همچنین خانواده ها است زیرا طیف انتخاب اقامت گاههای ارزان قیمت، وسیع است .کوه چانگ ( جزیره فیل ) دومین جزیره بزرگ تایلند است و نخستین مقصد کسانی است که از پارک ملی دریایی کوه چانگ که دارای چند جزیره بکر و دست نخورده است دیدن می کنند.تعداد زیادی از تایلندی های ثروتمند و مسافران بین المللی که به سواحل دست نخورده کوه چانگ و آبهای گازدارش کشانده شده اند کوه چانگ را کشف کرده اند و چندین چشمه عالی و پناهگاه در این منطقه نیز وجود دارد که این افراد می توانند از آنها بهره مند شوند.

کوه چانگ و جزایر نزدیک آن یک پارک ملی را تشکیل می دهند که برای فعالیت هایی چون غواصی با لوله اسنورکل، غواصی پیشرفته، چادر زدن و گردش در جنگل بسیار مناسب هستند.اما جاذبه های اصلی این جزیره شامل نواحی ساحلی، آبشارها و جزایر همسایه آن می باشند. به هر حال، چند دهکده ماهیگیری، چندین مکان نبردهای دریایی و امکاناتی برای انجام غواصی و غواصی با لوله اسنورکل وجود دارد که موجب شده اند کوه چانگ مکانی جالب و آرامش بخش باشد و ارزش دیدن را داشته باشد.

 


مشخصات
نوع جاذبه طبیعی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه جزیره کوه چانگ بانکوک
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه