در حال آماده سازی اطلاعات...
جزیره فی فی پوکت تایلند
پوکت ، پوکت، تایلند

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

بعید است از پوکت شنیده باشید و آوازه‌ی جزایر فی‌فی به گوش تان نرسیده باشد، جزایر فی‌فی یکی از بهترین مراکز دیدنی پوکت درتایلند همچنین یکی از زیباترین دیدنی های پوکت و زیباترین جزایر گرمسیری در جهان می باشد واصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور تایلند به شمار می رود.

در این جزیره فوق العاده زیبا برای شنا و استراحت و اسنورکلینگ ( نوعی غواصی روی آب توسط عینک و لوله هوا و جلیقه نجات) ، کشتی‌ها بین راه توقف می‌کنند و اجازه می‌دهند که توی آب بروید و شنا کنید، هرچند شیرجه ‌زدن از روی صخره‌های فی‌فی مزه‌ی دیگری دارد. برای تور فی‌فی می‌توانید در قسمت اطلاعات هتل خودتان یا باجه‌هایی که برای این تورها در مراکز خرید وجود دارد، ثبت‌‌نام کنید.

جزیره‌ی فی‌فی که در چهل و هشت کیلومتری پوکت قرار گرفته ، در کل شش جزیره را شامل می شود ولی دو جزیره اصلی آن، پی پی کوچک (Phi Phi Lei)و پی پی بزرگ(Phi Phi Don)هستند که جزیره کوچک خالی از سکنه می باشد ، اما ساکنان جزیره بزرگ را مسلمانانی از جنوب تایلند تشکیل می دهند.

سراسر این جزیره ، صخره های آهکی، سواحل شنی و غار های پنهان قرار دارند و از ، روزانه قایق‌های مختلفی هر روز در این مسیر در حال رفت و آمدند. اصلی ترین جاذبه پی  پی کوچک، غار بزرگی به نام (Viking Cave) و به مساحت ۳.۲ کیلومتر مربع وجود دارد که نام آن را از نقش های روی دیوار غار گرفته اند !

سواحل مرجانی مناسب غواصی، غارهای مرموز و هیجان‌انگیز و طبیعت بی‌نظیر، برنامه‌های گردش با قایق پارویی و صخره‌نوردی از جمله جذابیت‌های این جزیره‌ی زیبا هستند. یکی از بارزترین ویژگی های آن هم این است که هیچ وسیله نقلیه موتوری در آن وجود ندارد .

 


مشخصات
نوع جاذبه طبیعی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه جزیره فی فی پوکت تایلند
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه