در حال آماده سازی اطلاعات...
جزیره بویوک آدا
استانبول ، استانبول، ترکیه

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

بویوک آدا بزرگ‌ترین جزیره از بین نه جزیره اطراف استانبول در دریای مرمره است. برای رفتن به این جزیره میتوان از اتوبوس‌های دریایی که از ایستگاههای کادیکوی ، بستانجی ، سیرکجی و کاپاتاش به سمت جزیره بیوک آدا حرکت می‌کنند استفاده کرد .

در این جزیره عبور و مرور وسایل نقلیه موتوری به غیر از خودروهای عمومی مانند پلیس و شهرداری ممنوع است و عبور و مرور بیشتر توسط دوچرخه یا درشکه‌هایی که توسط اسب کشیده میشوند، انجام میشود. این جزیره یکی از نقاط توریستی و تفریحی استانبول به شمار میرود.

آب و هوای تمیز جزیره ،خانه‌های ویلایی با باغچه هایی پر از گل و خیابان‌های تمیز پر از دوچرخه سوار‌ها و درشکه‌های قدیمی از جذابیت‌های منطقه است . انواع فروشگاه‌های صنایع دستی، لباس، خورده ریز و رستوران‌ها و کافی شاپ‌های متنوع در جزیره وجود دارد که میتوان ساعت‌ها با آنها سرگرم بود.

کلیسای یورگی یکی از دیدنیهای جزیره بیوک آدا میباشد . برای رفتن به کلیسا بهتر است درشکه اجاره کنید تا شما را تاجایی که میتواند ببرد و بعد از آن مسیر سربالایی است که کالسکه قادر به عبور نیست در اینجا باید پیاده شوید و از اسب هایی کوچکی که مخصوص بالابردن مسافرین از این سربالایی تند است استفاده کنید . وقتی به بالای تپه و کنار کلیسا می‌رسید از منظره زیبایی که زیر پای شما قرار دارد شگفت زده خواهید شد .سپس میتوانید در جاده عشاق در این منطقهمشاهده کامل متن قدم بزنید و از منظره زیبای جزیره لذت ببرید.در فصل تابستان میتوان از پلاژهایی که برای شنا کردن در جزیره بیوک آدا آماده شده است استفاده کرد .


مشخصات
نوع جاذبه تفریحی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه جزیره بویوک آدا
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه