در حال آماده سازی اطلاعات...
تپه های کائو کاناب نم کرابی
کرابی ، کرابی، تایلند

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

«کائو کاناب نم»  که یکی از بهترین دیدنی های کرابی می باشد، دو تپه ای هستند که خیلی ها آنها را به عنوان سمبل کرابی و البته مهم ترین جذابیت آن می شناسند.

این دو تپه کائو کاناب نم در کرابی، دقیقا در خارج شهر کرابی واقع شده اند و از جاده هم به وضوح قابل دیدن هستند. رودخانه کرابی نیز از بین این دو تپه جریان دارد و زیبایی زیادی به آنها می بخشد. هر کدام از این تپه ها ۱۰۰ متر بلندی دارند.

تپه ای که در سمت راست واقع شده، غاری را نیز درون خود جا داده است. دو ورودی برای این غار وجود دارد و البته برای ورود، باید از شیبی تند عبور کرد. پیاده روی به سمت این غارها حدود ده دقیقه طول می کشد و البته با قایق هم می توان به سمت آنها رفت. در این غارها مجموعه ای از بازمانده های زمین شناسی مهم را می توان مشاهده کرد و البته در گذشته، اسکلت های انسانی بسیار قدیمی هم از این غارها به دست آمده است. گفته می شود این انسان های باستانی احتمالا بعد از وقوع سیل، در غارها حبس شده اند.

علاوه بر دیدن این غارها، بالا رفتن از دو تپه کائو کاناب نم کرابی تایلند و همچنین سر زدن به دهکده های ماهیگیری اطراف و مرکز فروش صنایع دستی منطقه ، می توانند جذابیت خاص خودشان را داشته باشند.

تعداد زیادی از گردشگران، برای گرفتن عکس از این نماد، مسافتی 15 دقیقه ای را با قایق طی می کنند که یک یادگاری معروف از این مکان داشته باشند.

 


مشخصات
نوع جاذبه طبیعی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه تپه های کائو کاناب نم کرابی
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه