در حال آماده سازی اطلاعات...
تپه فریزر
کوالالامپور ، سلنگر، مالزی

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

اگر قصد سفر به کشور زیبای مالزی و بازدید از شهر کوالالامپور و زیبایی های آن را دارید، حتما باید به بلندی های این شهر نیز سفری داشته باشید. یکی از بلندی های جذاب کوالالامپور، تپه فریزر است.

فضا و محیط تپه فریزر آنقدر آرامش بخش و زیباست که انسان می تواند ساعت ها با آرامش کامل از زیبایی های محیط لذت ببرد. خانه های ییلاقی با سبک معماری قدیمی و سنتی و البته بسیار زیبا، حس خوبی به انسان می دهند. بسیاری از این خانه های ییلاقی در حال حاضر به عنوان مهمان خانه برای پذیرایی از گردشگران استفاده می شوند. از دیگر موارد جالب توجه در تپه فریزر می توان به گلف بازها و نگهبانان پرنده ها اشاره کرد.

این تپه نقاط تفریحی و گردشی فراوانی دارد. تعدادی از این مکان ها در پایین معرفی شده اند:

برج ساعت:

برج مشهور ساعت، سازه ای سنگی و کوتاه است که در یکی از خیابان های این منطقه قرار دارد. سنگ های کوچکی که در ساخت آن استفاده شده اند نمای زیبایی به آن بخشیده اند و گردشگران فراوانی آنجا به گرفتن عکس های یادگاری اقدام می کنند.

 باشگاه گلف سلطنتی تپه فریزر:

این باشگاه نیز از جاذبه های دیگر این تپه به شمار می رود و در فاصله نیم ساعتی از مرکز شهر قرار دارد.

آبشارهای Jeriau:

از دیگر جاذبه های اصلی تپه فریزر، آبشارهای Jeriau هستند این آبشار نیز در فاصله نیم ساعتی از داخل شهر واقع شده اند.

رستوران

رستوران ها مراکز مواد غذایی متعددی در این تپه زیبا وجود دارند. به این معنا که پیدا کردن غذای خوب و لذت بردن از آن چیزی نیست که در این تپه بخواهید نگران آن باشید. تعدادی از رستوران های خوب تپه فریزر شامل رستوران Hillview، رستوران Smokehouse و Hood Court of Jalan Genting هستند.فضا و محیط تپه فریزر آنقدر آرامش بخش و زیباست که انسان می تواند ساعت ها با آرامش کامل از زیبایی های محیط لذت ببرد. خانه های ییلاقی با سبک معماری قدیمی و سنتی و البته بسیار زیبا، حس خوبی به انسان می دهند. بسیاری از این خانه های ییلاقی در حال حاضر به عنوان مهمان خانه برای پذیرایی از گردشگران استفاده می شوند. از دیگر موارد جالب توجه در تپه فریزر می توان به گلف بازها و نگهبانان پرنده ها اشاره کرد.

 


مشخصات
نوع جاذبه تفریحی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه تپه فریزر
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه