در حال آماده سازی اطلاعات...
بزرگترین کتاب جهان در فرانکفورت
فرانکفورت ، هسن، آلمان

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

بزرگترین کتاب جهان که ۷/ ۳ در ۱/ ۴ متري (۷۱/ ۱۳ فوت در ۳۶/ ۱۲ فوت) اطلس بوده و يكصد هزار دلار قيمت دارد، در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در معرض دید عموم قرار گرفته است. تنها ۳۱ كپي از اين اطلس در جهان متشر شده است. با تور اروپا به آلمان و فرانکفورت سفر کنید و از این کتاب که از دیدنی های آلمان است، دیدن کنید.

انتشارات گوردون چیرز استرالیا که این اطلس ۱۲۸ صفحه‌ای را به قیمت ۱۰۰ هزار دلار عرضه کرده، اعلام کرده است که این اطلس حتی از اطلسی که در سال ۱۶۶۰به عنوان هدیه برای چارلز دوم پادشاه انگلیس تهیه شده بود بزرگتر است. اندازه این کتاب و زحمت تولید آن به اندازه ای بوده است که مدیر انتشارات آن اعتراف می کند که مطمئنا هیچ کس به اندازه ما دیوانه نیست که کتابی را در این اندازه منتشر کند.

تولید این کتاب که تنها ۳۱ نسخه از آن موجود است یک ماه به طول انجامیده و این انتشارات کلیه تجهیزات خود را برای چاپ این غول بکار گرفته است. دو نسخه از این کتاب به موزه‌ای در امارات فروخته شده و آنها در خصوص فروش باقی نسخه‌های آن اطمینان دارند. ورق زدن یک برگ از این کتاب تمام توان یک انسان را می گیرد و قراردادن این کتاب در محلی که بازدیدکنندگان نمایشگاه فرانکفورت که تا روز یکشنبه برپاست، بتوانند از آن دیدن کنند تنها سه ساعت زمان برده است. این کتاب از دیدنی های فرانکفورت به شمار می رود. با تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های اروپا در این کشور بازدید کنید.


مشخصات
نوع جاذبه فرهنگی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه بزرگترین کتاب جهان در فرانکفورت
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه