در حال آماده سازی اطلاعات...
بازار کرامه
دبی ، دبی، امارات متحده عربی

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

این بازار بخاطر داشتن برچسب قیمت بانرخ 10 تا 25 درهم ایرانیان زیادی را برای خرید سوقات به این بازار می‌کشاند. این بازار دارای چندین مجموعه فروشگاهی است که در کنار هم قرار گرفته اند،این بازار در منطقه کرامه شهر دبی واقع گردیده است.

در این بازار، کالاهایی مانند لباس و پوشاک، کیف و کفش، اسباب بازی، صنایع دستی، کالاهای تزئینی و برخی دیگر از کالاها به خریداران عرضه می‌شود.

بازار مرشد

این بازار در منطقه دیره دبی قرار گرفته است. در داخل این بازار چند بازارچه و یک مرکز خرید کوچک نیز قرار دارد. در این بازار کالا‌ها بصورت کلی و جزئی به فروش می‌رسند. این بازار معروفترین بازار دبی نزد ایرانیان می‌باشد.

در این بازار تقریبا همه گونه کالایی را با قیمت‌های مناسب پیدا خواهید نمود. بسیاری از فروشگاههای این بازار متعلق به ایرانیان ساکن دبی می‌باشد. در گذر از این بازار حتما با مسافران ایرانی بسیاری برخورد خواهید نمود.

میدان جمال عبدالناصر(بنی یاس)

این منطقه معروفترین ناحیه شهر نزد مسافران ایرانی می‌باشد. در اطراف این میدان، فروشگاه‌های عرضه کننده لوازم الکترونیکی، صوتی تصویری و موبایل را بهوفور مشاهده می‌نمایید. چندین فروشگاه معروف ایرانی نیز در نزدیکی این میدان قرار دارند. برج دیره که بورس فروش فرش ایرانی می‌باشد نیز در ضلع جنوبی این میدان قرار دارد.

در فاصله کمی از این میدان به مرکزمشاهده کامل متن خرید تویین تاورز می‌رسیم که بدلیل قرار گرفتن دو رستوران معروف ایرانی در آن، مرکز رفت و آمد مسافران ایرانی می‌باشد. با حرکت به طرف شرق این میدان به خیابان سبخه می‌رسیم که نقطه شروع بازار مرشد می‌باشد.


مشخصات
نوع جاذبه مرکز خرید

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه بازار کرامه
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه