در حال آماده سازی اطلاعات...
آبشار ناموآنگ سامویی
سامویی ، سامویی، تایلند

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

آبشار ناموآنگ یا بهتر بگوییم ، آبشارهای ناموآنگ ، که از دیدنی های سامویی به شمار می روند ، به دو آبشار تقسیم می شوند. آبشار اول به ارتفاع 18 متر و آبشار دوم به ارتفاع 80 متر می باشند. آبشار ناموآنگ زیباترین و جذاب ترین آبشار جزیره سامویی به حساب می آید .

مسیر دسترسی به آبشار اول مقداری شیب دار بوده و مسیر آبشار دوم ، به خصوص به دلیل ریزش آب آبشار به اطراف و همین طور بر روی تخته سنگ ها مقداری لغزنده می باشد و توصیه می شود گردشگران کفش مناسب به این منظور همراه داشته باشند.

در ضمن امکان فیل سواری نیز ، جهت رسیدن به هر دو آبشار فراهم می باشد و در مسیر آبشار ،علاوه بر مناظر بسیار زیبا و چشم نوازی که دارد ، نمایش هایی نیز از برخی حیوانات همانند میمون ها اجرا می شوند.

در پایین هر یک از دو آبشار ناموآنگ سامویی که از بهترین دیدنیهای تایلند سامویی می باشند، استخرهای کوچکی نیز وجود دارند که در صورت شلوغ نبودن، می توانید درپایین آبشارشنا کنید و تجربه دل انگیزی را با خود به همراه ببرید.

شایان ذکر است به غیر از همه این ها ، امکان ها و خدمات دیگری نیز در این جا وجود دارد، از قبیل خودروی جیپ برای دسترسی به آبشار اول از طریق دهکده ای که در نزدیکی آن قرار دارد و نیز غرفه های خرید اجناس مختلف تزیینی و رستوران که نسبت به سایر نقاط این جزیره ، از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند.


مشخصات
نوع جاذبه طبیعی

موقعیت روی نقشه

نظر سنجی

تورهای مرتبط با جاذبه آبشار ناموآنگ سامویی
در حال بارگزاری تورهای این جاذبه