در حال آماده سازی اطلاعات...
هتلی ترسناک در پرو

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

ترسناک‌ ترین هتل دنیا در پرو

هتل

اگر از علاقه‌مندان به طبیعت بکر و وحشی آمریکای جنوبی هستید و دوست دارید سفرتان با چاشنی ترس و دلهره همراه باشد، حتما از اقامت در ترسناک‌ترین هتل دنیا که به‌تازگی در دره‌ی مقدس واقع در منطقه‌ی کاسکو (Cusco) کشور پرو احداث شده، لذت خواهید برد. هتل Skylodge Adventure Suites مجموعه‌ای از سوئیت‌های معلق در روی دیواره‌ی سنگی دره با چشم‌اندازی بی‌نظیر و تکان‌دهنده است که حتی پیمودن مسیر دسترسی به آن یک ماجراجوی پرهیجان محسوب می‌شود. با ما همراه باشید.

دره‌ی مقدس کاسکو، زمانی مرکز تمدن باستانی اینکا بود و سرخپوستان اینکا این محل را به دلیل داشتن زمین‌های حاصلخیز، آب‌وهوای عالی، منابع طبیعی سرشار و برتری استراتژیکی، سرزمینی مقدس می‌دانستند و آن را پرستش می‌کردند. این دره بعضی از زیباترین مناظر را در تمام دنیا دارد.

ترسناک‌ترین هتل دنیا که سوئیت‌های آن در ارتفاع ۴۰۰۰ متری روی دیواره‌ی سنگی دره‌ی مقدس نصب شده‌اند، بی‌هیچ تردیدی شایسته‌ی این لقب است و اقامت در آن شهامت زیادی می‌طلبد.

هتل ترسناک

تنها راه دسترسی به سوئیت‌های ترسناک‌ترین هتل دنیا، بالا رفتن از دیواره‌ی تقریبا عمودی دره به کمک مجموعه‌ای از پلکان‌ها و مسیرهای ایمنی نصب‌شده در روی دیواره سنگی است. ممکن است تصاویر نتوانند سختی و دلهره‌ی طی کردن این مسیر را منعکس کنند، ولی کوچک‌ترین غفلت در این مسیر سه‌ساعته، به سقوط در دره منتهی خواهد شد.

بر اساس گزارش ، سوئیت‌های هتل در واقع ۳ اتاقک شیشه‌ای هستند که در مجموع ۸ نفر می‌توانند در آن‌ها اقامت کنند. اسکلت این اتاقک‌های عجیب از آلومینیوم مورداستفاده در صنعت هوافضا و بدنه‌ی آن‌ها از شیشه‌ی ضدضربه‌ی پرسپکس (Perspex) ساخته شده است. بدنه‌ی شیشه‌ای، یک چشم‌انداز ۳۰۰ درجه‌ای به دره در اختیار مهمان‌های ترسناک‌ترین هتل دنیا قرار می‌دهد.

هتل ترسناک

در صورت تمایل می‌توانید از این اتاقک‌ها خارج شوید و از روی سکویی که در بالای آن‌ها قرار دارد، به مشاهده‌ی مناظر اطراف بپردازید. غذاهای ترسناک‌ترین هتل دنیا توسط صخره‌نوردهای حرفه‌ای سرو می‌شوند.

با اقامت در این هتل علاوه بر لذت بردن از چشم‌انداز، می‌توانید به گشت‌وگذار در دره‌ی مقدس و بازدید از شهرهای و روستاهای تاریخی تمدن اینکا اقدام کنید. شهر الانتای‌تامبو (Ollantaytambo) احتمالا اصیل‌ترین و زیباترین آثار تاریخی را در این منطقه دارد و هنوز بسیاری از جنبه‌های سنتی فرهنگ اینکاها در آن حفظ شده است.

هتل دیدنی

در طول شب، خیابان‌ها، خانه‌ها و آبراهه‌های باستانی چشم‌انداز زیباتری دارند.

روستای ماراس (Maras) در نزدیکی هتل، محل قرارگیری یک معدن نمک و پارک باستان‌شناسی مورای (Morayy) است.

هتل بزرگ

در طول اقامت در ترسناک‌ترین هتل دنیا حتما باید سری به منطقه‌ی کاسکو و دروازه‌ی ورودی دره‌ی مقدس بزنید.

این منطقه به دلیلی ترکیب بی‌نظیر معماری‌ سنتی قوم اینکا و معماری خاص مستعمره‌های اسپانیایی شهرت زیادی دارد.

با تمام جذابیت‌های باستانی دره‌ی مقدس و منطقه‌ی کاسکو، بسیاری از بازدیدکننده‌ها صرفا برای دیدن طراحی و ساختار اعجاب‌انگیز اتاقک‌های ترسناک‌ترین هتل دنیا به این منطقه سفر می‌کنند.

 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.اگر به دنبال مقاله های بیشتری هستید حتما به بخش راهنمای سفر در سایت سری بزنید.


نظر سنجی