در حال آماده سازی اطلاعات...
زیبا ترین هتل های اروپا

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

زیبا ترین هتل های اروپا

امروز در این مقاله قصد داریم تا بهترین و زیباترین هتل های اروپا را به شما معرفی کنیم.اگر در انتخاب هتل تردید دارید پیشنهاد میکنیم این مطلب را از دست ندهید.

اروپا دارای تعداد بسیار زیادی از هتل های شگفت انگیز است. در این مطلب می خواهیم زیبا ترین هتل های اروپا را به شما معرفی کنیم. هتل هایی که از هر نظر زیبایی را به سرحد خود رسانده اند، چه از نظر زیبایی خود هتل و چه از نظر مکان قرارگیری و منظره ای که به شما ارائه می دهند.

قاره اروپا دارای دیدنی های بسیار زیادی است که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود و همین مورد باعث جذب تعداد بیشماری گردشگر به این قاره می شود.

دیدنی های اروپا به چشم اندازهای طبیعی محدود نمی شود و این قاره با داشتن جاذبه های ساخته دست بشر هم توانسته بسیاری از گردشگران را جذب خود کند.

جالب است بدانید که کوچکترین و بزرگترین کشورهای دنیا یعنی واتیکان و روسیه در اروپا قرار گرفته اند.

تعداد بسیار زیاد گردشگر باعث ساخته شدن انواع هتل ها شده است. از شبی چند دلار گرفته تا شبی هزاران دلار قیمت ها متفاوت است.

هتل موناسترو سانتا روزا

هتل زیبا

هتل موناسترو سانتا روزا در ارتفاع ۳۰۴ متری صخره های سنگ آهکی بر فراز دریای “تیرنی” در جنوب اروپا قرار گرفته است که این چشم انداز فوق العاده را هم به شما ارائه می دهد.

قلعه ایرلندی

هتل زیبا

قدیمی ترین قلعه ایرلندی مربوط به قرن ۱۲ است که پس از سالها بازسازی در سال ۲۰۱۵ دوباره مهمان می پذیرد. در حال حاضر این هتل یکی از زیبا ترین هتل های اروپا می باشد.

هتل اسکلاس فوسچی

هتل زیبا

هتل بسیار زیبا و دیدنی “اسکلاس فوسچی” یک هتل قرن پانزدهمی است! که به نحوی عالی نگهداری شده و در کنار دریاچه فوسچی قرار گرفته است.

هتل گراوتی مانور

هتل زیبا

عمارتی به جامانده به شکل قصه های قدیمی انگلیسی واقع در “Sussex” انگلستان که مهمان می پذیرد.

هتل d’Angleterre

هتل در اروپا

هتل “d’Angleterre” در ژنو سوئیس که دیواره های رستورانش از کف به سقف شیشه ای است.

هتل ویلایی گالیسی

هتل دیدنی

هتل ویلایی “گالیسی” در فرانسه دارای ۲۲ ویلای با طراحی داخلی متفاوت است.

هتل ماندارین اورینتال

هتل

هتل”ماندارین اورینتال” در پراگ هم شاهکاری متعلق به قرن ۱۴ است که اکنون با ۹۹ اتاق مدرن و زیبا شده اما هنوز اصالت قدیمی اش را حفظ کرده است.

هتل “Peninsula” پاریس

هتل

 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.اگر به دنبال مقاله های بیشتری هستید حتما به بخش راهنمای سفر در سایت سری بزنید.

 

نظر سنجی