در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
گوانجو، گوانگجو، چین
ایمپریال بیزینس هتل بومونتی (Imperial Business Hotel Bomonti) نام هتلی زیبا در منطقه جدیدالاحداث بومونتی در استانبول است.

گوانجو، گوانگجو، چین
یک پیاده روی از هتل 5 دقیقه تا مرکز بازرگانی بین المللی و 25 دقیقه سوار مترو تا پنجره جهانی است.

گوانجو، گوانگجو، چین
هتل نانیانگ کینگ گیت (Nanyang King’s Gate) در مرکز شهر گوانجو و در شمال رودخانه این شهر واقع شده است. تنها با 15 دقیقه رانندگی شما می‌توانید به مرکز نمایشگاهی پاژو، محلی که نمایشگاه بین المللی گوانجو (Canton Fair) در آنجا برگزار می‌گردد برسید. سال ساخت این هتل به 11 سال پیش بازمیگردد. از نقاط قوت این هتل نزدیکی به ایستگاه مترو می‌باشد.

گوانجو، گوانگجو، چین
CAVAN هتل یک پیاده روی ۱۵ دقیقه ای از Taigucang مارینا و یک پیاده روی ۱۵ دقیقه ای از ایستگاه مترو Baogang Dadao دورتر است. ساحل پارک آبی طلا ، یک جاذبه توریستی معروف است و ۲۰ دقیقه دورتر از هتل است.

گوانجو، گوانگجو، چین
یکی از انتخاب های ما در شنژن است. روبه رویی مهمانان با یک لابی سنگ مرمر بزرگ، لوکس Crowne پلازا هتل و سوئیت برجسته شنژن و فاصله ی 3 دقیقه از Guomao ایستگاه مترو (خط 1، خروج B) است. استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی و وای فای رایگان در دسترس هستند.

گوانجو، گوانگجو، چین
این ویژگی یک پیاده روی 10 دقیقه ای از ساحل است. این هتل تمام مجموعه در مرکز شهر ونکوور ویژگی های سرویس کامل آبگرم، مرکز تناسب اندام در 24 ساعت و باشگاه کمدی