در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
کرابی، کرابی، تایلند
این هتل 10 دقیقه پیاده تا ساحل Ao Nang و 5 دقیقه تا بازارها و رستوران های اطراف فاصله دارد. غار معروف Phra Nang در 5 کیلومتری و فرودگاه بین المللی کرابی در 20 کیلومتری قرار گرفته اند. تمام اتاق ها با مبلمان چوبی تیره رنگ و دکوراسیونی مدرن تزئین شده اند و از امکانات آنها می توان به تهویه هوا، حمام خصوصی مجهز، چای/قهوه ساز، یخچال کوچک، تلویزیون، بالکن خصوصی و سرویس مداوم اتاق ها اشاره کرد. مهمانان می توانند از سرویس ماساژ استفاده کنند یا به قایقرانی و سوارکاری بپردازند. سراسر محیط هتل به اینترنت رایگان وای فای دسترسی دارد و پارکینگ آن رایگان است.

کرابی، کرابی، تایلند
این هتل در منطقه ای آرام در ساحل Aonang جای گرفته و استخری بسیار عظیم در فضای باز دارد. در لابی و رستوران هتل می توانید از اینترنت وای فای رایگان استفاده کنید. از اینجا دسترسی سریع به ساحل، بازار و رستوران های مرکز شهر Aonang خواهید داشت که با پای پیاده 10 دقیقه راه است. امکان درخواست انتقال از فرودگاه به هتل نیز میسر می باشد.
  2 

کرابی، کرابی، تایلند
این ریزورت که تنها چند قدم با ساحل Aonang فاصله دارد، منظره ای فوق العاده تماشایی از دریای آندامان بدست می دهد. فرودگاه بین المللی کرابی در 30 کیلومتری هتل قرار گرفته است. اینترنت رایگان، سالن ورزشی و 2 استخر فضای باز برای آن تعبیه شده. عصرها با چای عصرانه پذیرایی خواهید شد. اتاق ها وسیع و نورانی هستند؛ دیوارها از زمین تا سقف با شیشه کار شده و از روی بالکن خصوصی آن می توانید منظره ای زیبا از دریای آندامان یا صخره های عظیم اطراف را مشاهده کنید. برخی اتاق ها تنها چند قدم با استخر فاصله دارند!

کرابی، کرابی، تایلند
این ریزورت با باغی سرسبز احاطه شده و تنها 400 متر با ساحل معروف Ao Nang فاصله دارد. فرودگاه کرابی نیز 40 دقیقه با آن فاصله دارد و درصورت تمایل می توانید از شاتل فرودگاه استفاده کنید. اتاق ها طراحی و دکوراسیون مجللی دارند که با مبلمان چوبی و شیک تزئین شده است. در هر اتاق سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت، دی وی دی پلیر و حمام بزرگ تعبیه شده و برخی از اتاق ها به استخر خصوصی دسترسی خواهند داشت.

کرابی، کرابی، تایلند
این هتل در خلیج خصوصی Pai Plong جای گرفته است. گزینه های مختلف رستوران های ساحلی، استخرهای فضای باز و سالن ورزشی از امکانات تکمیلی آن می باشند. از روی بالکن اتاق ها می توانید منظره ای از باغ یا اقیانوس را مشاهده کنید. همچنین قایق های سریع السیر رایگان آماده اند تا مهمانان را به سواحل معروف Ao Nang و Nopparatthara منتقل نمایند. فرودگاه بین المللی کرابی در فاصله ی 40 دقیقه از هتل قرار گرفته است.

کرابی، کرابی، تایلند
این هتل 5 ستاره بر روی شن های سفید رنگ ساحل آرام Klong Muang قرار گرفته که دارای یک استخر بسیار بزرگ در فضای باز می باشد و با باغات گرمسیری احاطه شده است. امکانات ورزشی آن به صورت 24 ساعته در خدمت شماست. اتاق ها دارای بالکن خصوصی با منظره ای رو به جنگل سرسبز می باشند و با تلویزیون صفحه تخت، دی وی دی پلیر، سیستم تهوه هوا و اتاق نشیمن مجزا تجهیز شده اند. دکوراسیون داخلی اتاق به سبک تایلندی می باشد.

کرابی، کرابی، تایلند
این هتل 4 ستاره حدود 150 متر با سواحل Ao Nang و Noppharat Thara فاصله دارد و یک استخر بزرگ در فضای باز، جکوزی و سالن ورزشی آن را تکمیل می کنند. پارکینگ رایگان هم دارد. تمام اتاق ها دارای بالکن خصوصی مبله، سیستم صوتی تصویری مجهز، گاوصندوق، چای/قهوه ساز و یخچال معمولی می باشند.

کرابی، کرابی، تایلند
این هتل دارای 3 استخر بزرگ در فضای باز می باشد. ساحل Nopparat Thara با پای پیاده حدود 5 دقیقه و بازار و رستوران های ساحل معروف Ao Nang حدود 10 دقیقه پیاده تا این هتل فاصله دارند. فرودگاه کرابی نیز در فاصله 30 دقیقه ای قرار گرفته است. اتاق ها همگی به وای فای رایگان دسترسی دارند و دکوراسیون داخلی آنها نیز به رنگ های طبیعی ملایم و گرم بوده و به سبک تایلندی و بسیار مدرن تزئین شده اند.

کرابی، کرابی، تایلند
پیشنهاد ما به شما این هتل است.

کرابی، کرابی، تایلند
این هتل در ساحل Ao Nang قرار گرفته و با باغات سرسبز گرمسیری احاطه شده است. وای فای رایگان، استخر فضای باز و رستوران از امکانات مورد توجه آن می باشند. غار معروف Phra Nang و تالاب پرنسس در 4 کیلومتری و فرودگاه کرابی در 18 کیلومتری هتل مستقر می باشند.