در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
چنای، چنای، هند
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، استخر سرباز (تمام فصول) می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند.اين هتل داراي 100 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير اسکواش، پينگ پنگ، بيليارد شرکت کنند.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

چنای، چنای، هند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
هتل Benzz Park، در قلب شهر و در فاصله یک کیلومتری Valluvar Kottam قرار گرفته است. هتل اقامتی را به همراه اتاق بدنسازی، پارکینگ رایگان و اینترنت رایگان و سراسری به میهمانان ارائه میدهد. اتاقهای دنج و راحت هتل، به تلویزیون LCD، چای و قهوه ساز، حمام شخصی وان دار با لوازم مجهز میباشند. مرکز اداری هتل نیز از دستگاه فکس و فتوکپی برخوردار میباشد. اطلاعات گردشگری هتل به میهمانان در ترتیب دادن مسافرت های خود یاری میرساند. از دیگر امکانات رفاهی هتل میتوان به خدمات خشکشویی اشاره کرد. رستوران Porsche، به سرو خوراکهای متنوع هندی، چینی و اروپایی میپردازد. کافی شاپ شبانه روزی Ferrari نیز با سرو خوراکهای سبک و نوشابه از میهمانان پذیرایی میکند. هتل 4 دقیقه با ماشین تا استادیوم تنیس SDAT و 7 دقیقه سواره تا کنسولگری امریکا فاصله دارد. ظرف 20 دقیقه با ماشین نیز میتوان به فرودگاه بین المللی Chennai دست یافت.

چنای، چنای، هند
این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد.میهمانان مي توانند در مرکز آب گرم هتل، جانی تازه کرده و از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی آن بهره مند شده و سپس در استخر نشاط آور، به آبتنی بپردازند.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ شرکت کنند.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

چنای، چنای، هند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 212 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

چنای، چنای، هند
این هتل مجلل اقامت لوکسی را همراه با امکانات با کیفیت به میهمانان خود ارائه میکند.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد.اين هتل داراي 133 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

چنای، چنای، هند
اين هتل داراي 84 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

چنای، چنای، هند
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده ، استخر سرپوشیده (تمام فصل) می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 162 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

چنای، چنای، هند
امکانات رفاهی هتل شامل مرکز سلامت و آبگرم می باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

چنای، چنای، هند
هتل 5 ستاره و مجلل Park، در منطقه تجاری Chennai قرار گرفته است. هتل امکاناتی از قبیل تلویزیون LCD، حمام با دوش بارانی، استخر روباز، مرکز آب گرم، 5 رستوران و بار را در اختیار میهمانان قرار داده است. هتل اندکی پیاده تا استادیوم جواهر لعل نهرو و پارک Chennai فاصله داشته و در فواصل 16 و 6 کیلومتری از فرودگاه بین المللی شهر و ایستگاه قطار محلی قرار گرفته است. قلعه Chennai، 5 دقیقه سواره تا هتل فاصله دارد. اتاقها مدرن بوده و به تجهیزات کنترل از راه دور، گاوصندوق، سشوار، مینی بار، چای و قهوه ساز مجهز میباشند. حمام بزرگ اتاقها وان داشته و از دوش و لوازم برخوردارند. میهمانان میتوانند از سونا و اتاق بازی هتل لذت ببرند. هدیه سرا، آرایشگاه و اسباب برگزاری مراسمها از دیگر امکاناتی است که در اختیار میهمانان قرار گرفته است. رستورانهای هتل به سرو خوراکهای متنوع ایتالیایی، هندی و آسیایی میپردازند. تریای هتل نیز با پخش موسیقی و سرو نوشیدنی از میهمانان پذیرایی میکند.

چنای، چنای، هند
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
اين هتل داراي 91 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

چنای، چنای، هند
برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.اين هتل داراي 187 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار می باشد.اين هتل داراي 129 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

چنای، چنای، هند
امکانات رفاهی هتل شامل ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.اين هتل داراي 20 اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

چنای، چنای، هند
از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 51 اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

چنای، چنای، هند
يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

چنای، چنای، هند
اين هتل داراي 50 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

چنای، چنای، هند
هتل Chariot، در مرکز شهر و منطقه تجاری T. Nagar قرار گرفته است. هتل امکاناتی را از قبیل بوفه صبحانه، دفتر گردشگری، پارکینگ اختصاصی و اینترنت رایگان به میهمانان ارائه میدهد. اتاقها هم به سیستم تهویه مطبوع و هم به پنکه مجهز بوده و از تلویزیون با کانالهای شهری، تلفن، چای و قهوه ساز برخوردار میباشند. هتل امکانات دیگری را از جمله نگهبان، اتومیبل کرایه، خشکشویی وصرافی در اختیار علاقه مندان قرار داده است. رستوران Curry Leaf، با سرو خوراکهای هندی، چینی و قاره ای از میهمانان پذیرایی میکند. تریای Calypso، نوشیدنی سرو میکند. هتل 12 کیلومتر تا فرودگاه و 7 کیلومتر تا پایانه اتوبوس های محلی فاصله دارد.

چنای، چنای، هند
میهمانان مي توانند در مرکز آب گرم هتل، جانی تازه کرده و از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی آن بهره مند شده و سپس در استخر نشاط آور، به آبتنی بپردازند.اين هتل داراي 114 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

چنای، چنای، هند
يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.