در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
پنانگ، پنانگ، مالزی
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

پنانگ، پنانگ، مالزی
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، استخر سرباز (تمام فصول) می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.در باغ هتل استراحت کنيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، امکانات ورزشهای آبی در سایت هتل می باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.در باغ هتل استراحت کنيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل آپارتمان داراي 41 اتاق مي باشد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 58 اتاق مي باشد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
میهمانان می توانند از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی هتل بهره مند شوند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.هتل داراي کتابخانه مي باشد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير ماهيگيري شرکت کنند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
این هتل دارای 3 رستوران و یک استخر در فضای باز می باشد و در ناحیه ی معروف Gurney Drive مستقر شده است. مرکز شهر Georgetown حدود 4 کیلومتر با اینجا فاصله دارد. فرودگاه بین المللی پنانگ 30 دقیقه و پل معروف پنانگ به همراه ساحل زیبای Batu Ferringhi حدود 9 کیلومتر با هتل فاصله دارند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
این هتل سوئیت های بزرگی را در اختیار میهمانان قرارداده است.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
این ریزورت در راستای ساحل Batu Ferringhi گسترده شده و از روی بالکن خصوصی تمام اتاق ها منظره ای از دریا یا تپه های سرسبز را مشاهده خواهید نمود. یک استخر فضای باز نیز برای آن فراهم شده است. شهر Georgetown که در لیست میراث جهانی ثبت شده، حدود 20 دقیقه با ماشین تا هتل فاصله دارد. فرودگاه بین المللی پنانگ را نیز در فاصله ی 45 دقیقه ای خواهید یافت.

پنانگ، پنانگ، مالزی
هتل تفریحی Bayview Beach، در امتداد ساحل Batu Ferringhi در جزیره Penang واقع و اقامتی را به همراه پارکینگ رایگان، استخر روباز، یک مرکز آب گرم و دو رستوران به میهمانان ارائه میدهد. اتاقها، به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون، چای و قهوه ساز، حمام اختصاصی و تراس مجهز میباشند. مرکز آب گرم Mandare، خدمات ماساژ و زیبایی درمانی متنوعی را تدارک دیده است. از دیگر امکانات رفاهی هتل، میتوان به جکوزیهای روباز و سرپوشیده، سالن بدنسازی و کتابخانه اشاره کرد. میهمانان میتوانند در رستوران داخل هتل Mistral Euro-Oriental، به صرف غذا مشغول شوند. رستوران La Verandah Coffee House، نیز با سرو انواع خوراکهای بین المللی و اغذیه های مختصر شامگاهی از میهمانان پذیرایی میکند. تفریحگاه، 45 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی Penang فاصله دارد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
تفریحگاه Paradise، در ساحل Tanjung Bungah واقع و اقامتی را به همراه سوئیت های خوش منظره کولر دار، پارکینگ رایگان، استخر و فعالیت های آبی به میهمانان ارائه میدهد. سوئیت ها از تراس اختصاصی، آشپزخانه کوچک، چای و قهوه ساز، حمام اختصاصی و سشوار برخوردار میباشند. اغذیه فروشی فضای باز Delifrance، انواع خوراکهای غربی و آسیایی را روی تراس سرو میکند. هتل همچنین از یک تریا ، تریا کنار ساحل و رستوران برخوردار میباشد. میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر قایقرانی، موج سواری و قایقرانی در قایق های بادی، بازی تنیس، اسکواش شرکت کرده و از خدمات ماساژ و رایحه درمانی بهره مند گردند. تفریحگاه، 15 دقیقه با ماشین، تا Georgetown City فاصله داشته و در مجاورت ساحل Batu Ferringhi قرار گرفته است.

پنانگ، پنانگ، مالزی
با اقامت در این تفریحگاه ساحلی تعطیلات دلپذیری در انتظارتان خواهد بود.امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، شیرجه ، امکانات ورزشهای آبی در سایت هتل می باشد.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 360 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير اسکواش، پينگ پنگ، تنيس، ماهيگيري شرکت کنند.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
هتل آپارتمان هاي Desa Pelangi درقلب George Town و45 دقيقه رانندگي تا فرودگاه Lepas سواحل Batu Ferringhi قرار دارد. هتل اينترنت بي سيم رايگان در مركز تجاري خود ارائه مي دهد. آپارتمانهاي بزرگ هتل داراي سه اتاق خواب و2 حمام مي باشد واكثرا داراي آشپزخانه كامل ،ماشين لباسشويي وتلويزيون مي باشند. هتل داراي استخر روباز وسرويس لباسشويي مي باشد. هتل در دسترسي نزديك به تعداد رستوران وغذا خوري از جمله TLorong Selamat, Sister Char Kuay Teow ورستوران24 ساعته Nasi Kandar مي باشد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پنانگ، پنانگ، مالزی
هتل Century Bay Residences، در پایتخت فریبنده Penang، یعنی شهر Georgetown واقع و به راحتی قابل دسترس بوده و امکاناتی را از قبیل یک استخر شنای متفاوت و اینترنت رایگان بیسیم به میهمانان ارائه میدهد. هتل، 5 دقیقه با Heritage Georgetown، که به خاطر معماری مستعمراتی و فضای باستانی خود مشهور است، فاصله دارد. جاذبه های توریستی چون معبد مار و پل Penang، 10 دقیقه و فرودگاه بین المللی Penang، 15 دقیقه تا هتل فاصله دارند.آپارتمان های هتل به سبک بالیایی طراحی و به راحتی خانواده ها و یا گروه های پرجمعیت را در خود جای میدهند. آپارتمان ها از سیستم تهویه مطبوع، تراس، تلویزیون با کانال های شهری، DVD player، یخچال، ماشین لباسشویی، اینترنت رایگان بیسیم، آشپزخانه و حال با تمامی امکانات تشکیل شده اند. میهمانان میتوانند روز خود را با ورزش در سالن بدنسازی آغاز نموده و پس از آن در استخر روباز هتل به آبتنی پرداخته و یا در سونا و جکوزی به استراحت بپردازند.از دیگر امکانات رفاهی هتل، میتوان به مرکز اداری، اتاق کنفرانس، خدمات اتوشویی و کرایه اتومبیل اشاره کرد. رستوران و تریا هتل، به سرو انواع خوراک و نوشیدنی میپردازند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل داراي 86 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.

پنانگ، پنانگ، مالزی
امکانات رفاهی هتل شامل مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 451 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.