در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
پاتایا، پاتایا، تایلند
در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل با میهمان نوازی خود پذیرای میهمانان در محیطی مجلل و مدرن میباشد. میهمانان میتوانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار؛ دمی را با آرامش سپری کرده و به آبتنی در استخر بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 298 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، استخر سرباز (تمام فصول) می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل April Suites با خدمات بي نظير خود پذيراي مهمانان ميباشد. این هتل سوئیت های بزرگی را در اختیار میهمانان قرارداده است.ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداین هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، سونا ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، سونا ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل امکانات سطح بالایی را از قبیل استخر روباز و جکوزی به میهمانان ارائه میدهد.اين هتل داراي 76 اتاق مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.میهمانان میتوانند از سونا و استخر روباز هتل، لذت برده و یا از خدمات ماساژ مرکز آب گرم و سلامت هتل بهره مند شوند.اين هتل داراي 216 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل دارای امکانات خوبی می باشد . این هتل از نظر قیمت ارزان و مقرون به صرفه است . اتاق های هتل تمیز هستند . کارکنان هتل به صورت 24 ساعته سرویس ارائه میدهند . برنامه گردش را از ما بخواهید .

پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل که بر روی پرتگاهی در میان باغات گرمسیری قرار گرفته، دقیقا روبروی خلیج تایلند می باشد این هتل ۴ ستاره تنها ۳ کیلومتر با شهر پاتایا فاصله دارد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
فاصله این هتل تا مرکز شهر تنها ۴ کیلومتر است و موقعیت استراتژی آن تضمین سفری راحت و دسترسی آسان به جاذبه‌های توریستی محلی بانکوک را می دهد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل 3 ستاره و مقرون به صرفه All Seasons Pattaya، اتاق های با کیفیت و بزرگی را در منطقه آرامی در مرکز پاتایا به میهمانان ارائه میدهد. هتل از استخر خوش منظره ای برخوردار بوده و پیاده اندکی با ساحل فاصله دارد. هتل دسترسی راحتی به مراکز تجاری، تفریحی و جاذبه های توریستی اصلی داشته وبا 10 دقیقه پیاده روی، میتوان به ساحل شهر پاتایا دست یافت. با ورود میهمانان، هتل به سرعت، امکانات آرامش بخشی را از قبیل استخر شنای الهام گرفته از مکتب ذن، اتاق ماساژ و مرکز آب گرم در اختیار آنان می نهد. دکوراسیون اتاق ها مدرن بوده و از کف چوبی، دیوارهای کِرم رنگ، حمام اختصاصی و تلویزیون با گیرنده ماهواره که متشکل از شبکه های ورزشی و فیلم میباشد، برخوردار میباشد. هتل، فعالیت های متنوع توریست پسندی را از قبیل استراحت روی ساحل، حضور فعال در ورزش های آبی و غیر آبی، بازدید از جاذبه های داخل و خارج شهر پاتایا به میهمانان ارائه میدهد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل LK Renaissance درمركز پاتايا واقع گرديده و نزديك مراكز خريد،رستورانها و مراكز تفريحي شهر مي باشد. هتل داراي استخر روباز،اينترنت بي سيم رايگان، سونا مي باشد. اتاق هاي هتل لوكس با دكور اروپايي،جادار وبزرگ بوده از امكاناتي نظير تلويزيون LCD،حمام ،اينترنت پر سرعت برخوردار مي باشد. جاذبه هاي ديدني نزديك هتل شامل موزه Bottle Art، Mini Siamو Palladium مي باشد. رستوران Cherryغذاهاي بين المللي سرو مي نمايد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل در حاشیه ی خیابان Second Pattaya واقع شده و دارای امکاناتی همچون استخر فضای باز و جکوزی می باشد. خیابان معروف Walking Street، کافه Hard Rock و مرکز خرید Royal Garden در 1.1 کیلومتری هتل قرار گرفته اند. پس از 86 کیلومتر می توانید به فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi در بانکوک برسید.

پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل 4 ستاره اقامتی دلپذیر را بهمراه سوئیت های خود به میهمانان ارائه می دهد.میهمانان عزیز، با آبتنی در استخر و استفاده از سونا و جکوزی هتل؛ دمی را به آرامش سپری کنید.اين هتل داراي 71 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

پاتایا، پاتایا، تایلند
کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.امکانات رفاهی هتل شامل جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، شیرجه ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.اين هتل داراي 129 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير موج سواري، ماهيگيري شرکت کنند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان عزیز، با آبتنی در استخر و استفاده از سونا و جکوزی هتل؛ دمی را به آرامش سپری کنید.اين هتل داراي 153 اتاق مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل ام پی رزیدنس در جنوب پاتایا 1.7 کیلومتر از خیابان معروف پاتایا Walking Street فاصله دارد. اینترنت Wi-Fi در این هتل رایگان است. اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره ، پخش کننده DVD می باشند و حمام اختصاصی هر اتاق دارای دوش است. مرکز خرید Outlet Mall Pattaya 2.7 کیلومتر از این هتل فاصله دارد و نزدیک ترین فرودگاه به این هتل فرودگاه بین المللی U-Tapao می باشد که 30 کیلومتر از آن فاصله دارد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان مي توانند در مرکز آب گرم هتل، جانی تازه کرده و از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی آن بهره مند شده و سپس در استخر نشاط آور، به آبتنی بپردازند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 525 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل Amari Orchid Pattaya، در فاصله اندکی نسبت به ساحل شهر پاتایا واقع و اقامت مجللی را به همراه امکاناتی از قبیل چشم انداز خیره کننده، خدمات اختصاصی و مرکز آب گرم جوان کننده به میهمانان ارائه میدهد. هتل 5 دقیقه با ماشین، تا شهر فاصله داشته و در مجاورت مغازه ها، رستوران ها، اماکن تفریحی متعدد و همچنین نمایشگاه پاتایا و سالن همایشات شهر قرار گرفته است. اتاقها به زیبایی تزئین و از چشم انداز وسیعی نسبت به دریا برخودار میباشند. اتاق ها، به تراس اختصاصی، تلویزیون LCD، و DVD player مجهز میباشند. خدمات شامگاهی آماده سازی تختخوابها نیز تدارک دیده شده است. میهمانان مي توانند از خدمات ماساژ وبدن درمانی ارائه شده مرکز آب گرم Sivara، بهره مند شوند. هتل یک سالن آرایش و یک مرکز بدنسازی نیز، در اختیار علاقه مندان قرار داده است. 8 رستوران و تریا هتل از خوراکهای تگزاسی و مکزیکی گرفته تا نوشیدنی های متنوع را به علاقه مندان ارائه میدهد. میهمانان عزيز با تماشای غروب زیبای آفتاب، از غذاهای خوشمزه رستوران لذت ببرید.