در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل با میهمان نوازی خود پذیرای میهمانان در محیطی مجلل و مدرن میباشد. میهمانان میتوانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار؛ دمی را با آرامش سپری کرده و به آبتنی در استخر بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 298 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.
  1 

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، سونا ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل امکانات سطح بالایی را از قبیل استخر روباز و جکوزی به میهمانان ارائه میدهد.اين هتل داراي 76 اتاق مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.میهمانان میتوانند از سونا و استخر روباز هتل، لذت برده و یا از خدمات ماساژ مرکز آب گرم و سلامت هتل بهره مند شوند.اين هتل داراي 216 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل 3 ستاره و مقرون به صرفه All Seasons Pattaya، اتاق های با کیفیت و بزرگی را در منطقه آرامی در مرکز پاتایا به میهمانان ارائه میدهد. هتل از استخر خوش منظره ای برخوردار بوده و پیاده اندکی با ساحل فاصله دارد. هتل دسترسی راحتی به مراکز تجاری، تفریحی و جاذبه های توریستی اصلی داشته وبا 10 دقیقه پیاده روی، میتوان به ساحل شهر پاتایا دست یافت. با ورود میهمانان، هتل به سرعت، امکانات آرامش بخشی را از قبیل استخر شنای الهام گرفته از مکتب ذن، اتاق ماساژ و مرکز آب گرم در اختیار آنان می نهد. دکوراسیون اتاق ها مدرن بوده و از کف چوبی، دیوارهای کِرم رنگ، حمام اختصاصی و تلویزیون با گیرنده ماهواره که متشکل از شبکه های ورزشی و فیلم میباشد، برخوردار میباشد. هتل، فعالیت های متنوع توریست پسندی را از قبیل استراحت روی ساحل، حضور فعال در ورزش های آبی و غیر آبی، بازدید از جاذبه های داخل و خارج شهر پاتایا به میهمانان ارائه میدهد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل Amari Orchid Pattaya، در فاصله اندکی نسبت به ساحل شهر پاتایا واقع و اقامت مجللی را به همراه امکاناتی از قبیل چشم انداز خیره کننده، خدمات اختصاصی و مرکز آب گرم جوان کننده به میهمانان ارائه میدهد. هتل 5 دقیقه با ماشین، تا شهر فاصله داشته و در مجاورت مغازه ها، رستوران ها، اماکن تفریحی متعدد و همچنین نمایشگاه پاتایا و سالن همایشات شهر قرار گرفته است. اتاقها به زیبایی تزئین و از چشم انداز وسیعی نسبت به دریا برخودار میباشند. اتاق ها، به تراس اختصاصی، تلویزیون LCD، و DVD player مجهز میباشند. خدمات شامگاهی آماده سازی تختخوابها نیز تدارک دیده شده است. میهمانان مي توانند از خدمات ماساژ وبدن درمانی ارائه شده مرکز آب گرم Sivara، بهره مند شوند. هتل یک سالن آرایش و یک مرکز بدنسازی نیز، در اختیار علاقه مندان قرار داده است. 8 رستوران و تریا هتل از خوراکهای تگزاسی و مکزیکی گرفته تا نوشیدنی های متنوع را به علاقه مندان ارائه میدهد. میهمانان عزيز با تماشای غروب زیبای آفتاب، از غذاهای خوشمزه رستوران لذت ببرید.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان مي توانند در مرکز آب گرم هتل، جانی تازه کرده و از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی آن بهره مند شده و سپس در استخر نشاط آور، به آبتنی بپردازند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 525 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل لوکس و مجلل حدود 3 کیلومتر با خیابان معروف Walking فاصله دارد و از منظره ی زیبا رو به دریا و یک استخر فضای باز بهره مند است. فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi حدود 84 کیلومتر با اینجا فاصله دارد. پارکینگ رایگان نیز فراهم شده است.اتاق ها در دو جناح از ساختمان قرار گرفته اند و تعداد مشخصی از آنها به بالکن خصوصی دسترسی دارند. کف چوبی و رنگ های گرم به همراه تلویزیون، ماهواره و یخچال کوچک، این اتاق ها را تکمیل می کنند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل آماری اوشن در شمال پاتایا قرار دارد ، اتاق های هتل نمایی به سوی دریا دارند ، این هتل دارای یک استخر روباز و مرکز اسپا می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi 84 کیلومتر است و تا بانکوک 2 ساعت فاصله دارد. تمامی اتاق های این هتل دارای پنجره های بزرگ از سقف تا کف می باشند و نمایی پانورامیک و زیبا را به نمایش می گذارند. این اتاق ها بالکن اختصاصی رو به دریا دارد. کفپوش اتاق ها چوبی است و در رنگهای گرم و روشن دکور شده اند. داخل اتاق ها تلویزیون و مینی بار موجود می باشد. مرکز اسپا انواع ماساژ و خدمات زیبایی را ارائه می کند. میهمانان می توانند از تجهیزان سالن بدنسازی نیز برای ورزش کردن استفاده کنند. رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
اقامتگاه Amariدر كنار جاده New Petchburi با19 كيلومتر فاصله از فرودگاه Suvarnabhumiقرار دارد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
این اقامتگاه لوکس در مرکز پاتایا و در فاصله ی 2 کیلومتری از خیابان Walking قرار گرفته است. یک استخر در پشت بام با اینترنت وای فای رایگان از امکانات تکمیلی می باشند. می توانید Mini Siam را در 2.5 کیلومتری و فرودگاه Suvarnabhumi را در فاصله ی 1.5 ساعتی هتل بیابید. شاتل رایگان به خیابان Walking و مرکز خرید پاتایا در دسترس است.

پاتایا، پاتایا، تایلند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، مرکز سلامت و آبگرم ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
با اقامت در این تفریحگاه ساحلی تعطیلات دلپذیری در انتظارتان خواهد بود.امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، استخر سرباز (تمام فصول) ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 79 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.

پاتایا، پاتایا، تایلند
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

پاتایا، پاتایا، تایلند
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، استخر سرباز (تمام فصول) می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل April Suites با خدمات بي نظير خود پذيراي مهمانان ميباشد. این هتل سوئیت های بزرگی را در اختیار میهمانان قرارداده است.ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداین هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، سونا ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
این هتل 4 ستاره، اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان خود ارائه می دهد.امکانات رفاهی هتل شامل حمام ترکی و بخار می باشد.اين هتل داراي 123 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

پاتایا، پاتایا، تایلند
هتل آیارا گرند دارای یک رستوران ، استخر روباز و اتاق هایی مجهز به تلویزیون صفحه تخت و اینترنت رایگان می باشد. این هتل 5.5 کیلومتر از ایستگاه قطار پاتایا و 90 دقیقه تا فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi فاصله دارد. اتاق های هتل آیارا گرند دارای دکوری مدرن با پنجره های بزرگ از سقف تا کف می باشند که نمای زیبایی از شهر را به نمایش می گذارد و نور طبیعی زیادی را به اتاق ها وارد می کند. تمامی اتاق ها دارای محوطه نشستن جدا همراه با تلویزیون صفحه تخت کابلی می باشند. میهمانان می توانند از خدمات ماساژ مرکز اسپا استفاده کنند یا در سالن بدنسازی به ورزش بپردازند. در این هتل خدمات خشکشویی نیز به درخواست میهمانان ارائه می گردد. رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و تایلندی را سرو می کند.