در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
مارماریس، مارماریس، ترکیه

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل 5 ستاره ساحلی الگانس مارماریس (Elegance Hotel) واقع در خیابان Siteler و در فاصله تقریبی 2 کیلومتری میدان آتاترک واقع شده است. این هتل 5 ستاره یکی از بهترین هتل های ساحلی مارماریس که در مرکز شهر واقع شده اند میباشد . برای رفت و آمد به مرکز شهر و بالعکس از دلموشهای سبز رنگ میتوانید استفاده نمایید.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
این هتل که به سبک مناطق مدیترانه ای ساخته شده، شامل 5 رستوران، 5 کافه و 2 استخر فضای آزاد است. مهمانان می توانند به درون آب شیرجه بزنند یا در کنار دریا خوابیده و از حمام آفتاب لذت ببرند. اتاق های مهمان در هتل الگانس با رنگ های زیبا و گرمی تزئین شده اند. هر اتاق شامل اتاق نشیمن مجهز به کاناپه، بالکن اختصاصی و نیز تلویزیون و ماهواره می باشد. سرویس این هتل 24 ساعته می باشد. پس از ورزش در مرکز ورزشی می توانید به سونا و اتاق بخار بروید تا عضلاتتان استراحت کنند یا حتی می توانید از سرویس ماساژ استفاده کنید. یک ساحل اختصاصی هم برای این هتل تعبیه شده که می توانید از نور زیبای آفتاب استفاده کنید. یک سالن تفریحی هم در اینجا هست که می توانید در آن تخته نرد، تنیس روی میز و پلی استیشن 2 بازی کنید.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل آلیندا تنها 50 متر با ساحل شنی فاصله دارد؛ در خلیج زیبای ایچملر مستقر شده و اطراف آن کاملا با درختان کاج احاطه شده است. این هتل 2 استخر در فضای آزاد دارد و اتاق هایش با حمام آب گرم، سیستم تهویه هوا و نیز وای فای مجهز شده اند. همچنین این اتاق های دکوراسیون و مبلمان بسیار شیکی دارند که با رنگ های ملایم تزئین شده اند. در تمام اتاق ها یک تلویزیون، ماهواره و بالکن اختصاصی خواهید دید.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
این هتل 4 ستاره حدود 100 متر با دریای مدیترانه فاصله دارد و با استخر و مرکز تندرستی و استراحت تجهیز شده است. هر اتاق هم بالکنی مخصوص به خود دارد. اتاق ها دارای سیستم تهویه هوای بسیار قدرتمندی هستند و نورگیری خوبی دارند. تلویزیون، چای/قهوه ساز، اتاق نشیمن بزرگ با کاناپه های راحت و میز قهوه از دیگر امکانات هر اتاق می باشند. صبحانه بصورت سلف سرویس و با غذاهای ترکی ارائه می شود؛ همچنین غذاهای اصیل محلی برای شام سرو می شود. می توانید در داخل ساختمان و یا در فضای باز غذا میل کنید. یک فروشگاه پنیر و نوشیدنی هم در مجاورت رستوران تعبیه شده که بیش از 400 نوع نوشیدنی مختلف ارائه می دهد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
با فاصله چند قدم از دریا ، هتل اورکا نرگس بیچ با ساحل اختصاصی اش قرار دارد. این هتل دارای استخر روباز و حمام ترکی نیز می باشد. اتاق های هتل اورکا نرگس بیچ دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره ، مینی بار و بالکن می باشند. اتاق های خانواده دارای آشپزخانه مجهز به مایروویو و فر می باشد. بعضی از اتاق ها نمای پانورامیک به سوی دریا دارند. صبحانه ، ناهار و شام به صورت بوفه سرو می شود. شما می توانند انواع غذاهای بین المللی و محلی را در رستوران هتل میل کنید. برای سرگرمی در این هتل می توانید به بازی های دارت و تنیس روی میز بپردازید. اینترنت Wi-Fi در محوطه عمومی هتل به صورت رایگان در دسترس می باشد. برای کودکان نیز زمین بازی وجود دارد. فرودگاه دالامان در فاصله 95 کیلومتری هتل قرار دارد. پارکینگ هتل نیز رایگان میباشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل اورکا نرگش سلکت با فاصله 50 متر از ساحل اوزونیالی قرار دارد. این هتل دارای استخر روباز ، حمام ترکی و اینترنت رایگان Wi-Fi می باشد. اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، ماهواره ، بالکن ، صندوق امانات و حمام اختصاصی می باشند. تمامی وعده های غذایی در این هتل به صورت بوفه سرو می شود. اطراف استخر برای آفتاب گرفتن و ریلکس کردن جای مناسبی می باشد. رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد. جزیره رودس یونان از مرکز شهر مارماریس 45 دقیقه با قایق فاصله دارد. فرودگاه دالامان کمتر از 100 متر از این هتل فاصله دارد. پارکینگ هتل رایگان می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل ایداس با فاصله 5 دقیقه از ساحل شنی ایچملر قرار دارد. این هتل دارای یک استخر روباز و یک استخر جداگانه برای کودکان می باشد ، یک باشگاه بدنسازی ، سونا و حمام ترکی نیز دارد. اتاق های این هتل دارای تهویه کننده هوا ، اینترنت رایگان Wi-Fi ، تلویزیون و ماهواره و مینی بار می باشند و بالکن نیز دارند. رستوران هتل انواع غذاها را سرو می کند. شما می توانید غذای خود را در فضای باز میل کنید. مرکز شهر مارماریس 10 کیلومتر و فرودگاه دالامان 99 کیلومتر از این هتل فاصله دارند.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل اینترمار 2 کیلومتر تا ساحل مارماریس فاصله دارد ، این هتل دارای یک استخر روباز ، اینترنت رایگان و پارکینگ رایگان می باشد. اتاق های هتل دارای تلویزیون ، ماهواره ، تهویه کننده هوا و حمام اختصاصی می باشند و همگی آنها بالکن دارند. رستوران هتل تمام وعده های غذایی را ارائه می دهد. هتل اینترمار همچنین دارای سونا و حمام ترکی نیز می باشد. امکان کرایه ماشین و دوچرخه نیز با هماهنگی پرسنل هتل وجود دارد. فرودگاه دالامان 90 دقیقه تا این هتل فاصله دارد. مارماریس برای افرادی که به ساحل ، شبگردی و قایقرانی علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل بلو بی پلاتینیوم 150 متر از ساحل مارماریس قرار دارد. این هتل دارای استخر روباز ، استخر سرپوشیده ، امکانات اسپا و ساحل اختصاصی می باشد. اینترنت Wi-Fi در این هتل رایگان می باشد. اتاق های هتل بلو بی پلاتینیوم دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، یخچال و بالکن می باشند و اینترنت Wi-Fi در اتاق ها نیز به صورت رایگان در دسترس می باشد. رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی را برای صبحانه به صورت بوفه سرو می کند. دو رستوران دیگر نیز در این هتل وجود دارد. حین شام موزیک زنده پخش می شود. میهمانان می توانند از امکانات ماساژ و فعالیت های ورزشی نظیر تنیس روی میز استفاده کنند. برای کودکان نیز کلوب سرگرمی وجود دارد. بلوبی پلاتینیوم 1.9 کیلومتر از مرکز مارمایس و 90 کیلومتر از فرودگاه بین المللی دالامان فاصله دارد. پارکینگ هتل رایگان است و امکان کرایه ماشین نیز وجود دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل پاسا بیچ در مارماریس دارای یک استخر روباز و یک استخر سرپوشیده می باشد. اینترنت رایگان Wi-Fi در این هتل در دسترس می باشد. تمامی اتاق ها مجهز به تهویه کننده هوا می باشند. هتل پاسا بیچ دارای یک رستوران ، ساحل اختصاصی و مرکز بدنسازی می باشد. امکانات دیگر هتل شامل انبار برای نگهداری چمدان ها ، تبدیل ارز ، خدمات خشکشویی و اتو کشی و فروشگاه گیفت شاپ می باشد. این هتل دارای یک مرکز ماساژ و اسپا می باشد که خدمات آن شامل حمام ترکی ، ماساژ و سونا می شود. برای کودکان نیز کلاب وجود دارد. این هتل از مرکز کاراجان پوینت 3.7 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه دالامان در 50 کیلومتری هتل قرار دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل پاسا بی در مرکز مارماریس و با 500 متر فاصله از دریا قرار دارد. این هتل دارای استخر های روباز و سرپوشیده می باشد. خدمات اسپا در این هتل ارائه می شود. تمامی اتاق ها مجهز به تهویه کننده هوا، تلویزیون و ماهواره ، بالکن ، صندوق امانات و حمام اختصاصی می باشند. صبحانه روزانه به صورت بوفه سرو می شود. شما می توانید انواع غذاهای محلی و بین المللی را در رستوران هتل میل کنید. امکانات اسپا شامل حمام ترکی ، سونا و سالن بدنسازی می شود ، خدمات ماساژ نیز به درخواست میهمانان ارائه می گردد. اینترنت رایگان Wi-Fi در تمام محوطه هتل در دسترس می باشد. رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد. این هتل فقط 4 کیلومتر از پارک ملی مارماریس فاصله دارد و ترمینال اتوبوس مارماریس در 2 کیلومتری آن قرار دارد. فاصله فرودگاه دالامان تا هتل 93 کیلومتر می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل تروپیکال در مارماریس دارای ساحل اختصاصی ، استخر روباز ، سونا و حمام ترکی می باشد. تمام اتاق های این هتل دارای تهویه کننده هوا و بالکن می باشند. امکانات اتاق ها شامل تلویزیون ، مینی بار و حمام اختصاصی می باشند. برخی از اتاق ها چشم اندازی به سوی دریای مدیترانه دارند. رستوران هتل غذاهای بین المللی و ترکی را به صورت بوفه سرو می کند. مرکز شهر مارماریس 3 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. فرودگاه دالامان در 90 کیلومتری هتل قرار دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل تورونک 800 متر از روستای زیبای تورونک و فروشگاهها و رستورانهای اطراف آن فاصله دارد. این هتل دارای استخر روباز و حمام آفتاب می باشد. این هتل دارای مرکز بدنسازی ، زمین بازی برای کودکان ، رستوران ، سونا ، حمام ترکی ، خدمات ماساژ ، ساحل اختصاصی و استخر سرپوشیده می باشد. خدمات خشکشویی و اتوکشی به درخواست میهمانان انجام می شود. یک فروشگاه خرید هدیه نیز در این هتل وجود دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
این هتل با یک استخر روباز و یک استخر سرپوشیده در قلب تورونک قرار دارد. انواع فعالیت ها از جمله بیلیارد ، تنیس روی میز ، دارت ، شیرجه و قایق سواری را می توان در این هتل انجام داد. اینترنت رایگان Wi-Fi در تمام محوطه هتل در دسترس می باشد. تمامی اتاق ها دارای تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار ، تهویه کننده هوا و بالکن می باشند. حمام اختصاصی اتاق ها مجهز به سشوار است. هتل تورونک دارای ساحل اختصاصی مجهز به صندلی برای آفتاب گرفتن می باشد. امکانات دیگر هتل شامل سونا ، مرکز بدنسازی ، مرکز اسپا و سلامتی ، ماساژ و حمام ترکی می شود. صبحانه ، ناهار و شام به صورت بوفه سرو می شود. فرودگاه دالامان در فاصله 115 کیلومتری هتل قرار دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
اتاق ها و آپارتمان های هتل جولیان کلاب فقط 1.5 کیلومتر از مرکز مارماریس فاصله دارند. اتاق های هتل دارای بالکون می باشند و این هتل استخرهای روباز دارد و برنامه های تفریحی مختلفی را ارائه می دهد. تمامی اتاق های هتل جولیان کلاب دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون LCD هستند. آپارتمان ها یخچال و مایکروویو و همچنین یه آشپزخانه جدا دارند. میهمانان هتل می توانند از استخر و تراس های آفتاب هتل استفاده کنند . استخر های هتل دارای سرسره آبی نیز می باشند. بازیهای سرگرم کننده ای نظیر دارت و بیلیارد نیز در این هتل وجود دارند. برای کودکان نیز یک میکرو کلاب وجود دارد. رستوران های هتل جولیان کلاب انواع غذاها را به صورت بوفه سرو می کند. این هتل از مرکز شهر مارماریس 1.5 کیلومتر فاصله دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
این هتل در مرکز شهر مارماریس قرار گرفته و تنها 50 متر با ساحل فاصله دارد. مسافرین می توانند در زیر آفتاب استراحت کنند و در درون استخر فضای باز به شنا بپردازند. تمام اتاق های این هتل دارای بالکن اختصاصی و منظره ای رو به دریا می باشند. سیستم تهویه هوا، یخچال کوچک، ماهواره، تلویزیون، سشوار و حمام از امکانات هر اتاق است. همچنین اماکن عمومی اینترنت وای فای دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
ستیا بیچ ریزورت دارای ساحل اختصاصی در کنار دریا می باشد. همچنین استخر روباز نیز دارد و می توانید نمای زیبایی از دریای اژه را از این هتل مشاهده کنید. اتاق های هتل ستیا بیچ دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، ماهواره و اینترنت رایگان Wi-Fi می باشند. تمامی اتاق ها حمام مدرن و اختصاصی دارند. رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی را به صورت بوفه سرو می کند. مرکز اسپا شامل حمام ترکی ، سونا و ماساژ می شود و یک باشگاه ورزشی نیز دارد. شما همچنین می توانید از استخر روباز این هتل استفاده کنید و حمام آفتاب بگیرید. پارکینگ هتل نیز رایگان می باشد. مارماریس برای افرادی که به ساحل ، شبگردی و قایق رانی علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
با داشتن 700 متر ساحل اختصاصی ، این هتل توسط درختان نخل احاطه شده است و فقط یک کیلومتر تا مرکز شهر ایچملر فاصله دارد. این هتل دارای استخر روباز دارای پارک آبی و مرکز اختصاصی آبگرم و ماساژ می باشد. اینترنت رایگان Wi-Fi در محوطه هتل قابل دسترسی می باشد. اتاق های هتل سنتیدو لوتوس دکوراسیونی شیشه ای و چوبی دارد. تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا ، بالکن ، مینی بار و امکانات چای و قهوه ساز می باشد. همچنین یک جعبه امانات نیز در اتاق ها موجود است که می توانید اشیا با ارزش خود را در آن نگهداری کنید. میهمانان می توانند انواع غذاهای مختلف را در رستوران بوفه هتل امتحان کنند. رستوران های دارای منوی این هتل غذاهای دریایی ، استیک ، ایتالیایی و عثمانی سرو می کنند. یک زمین بازی تنیس و یک استخر سرپوشیده نیز داخل هتل وجود دارد. مرکز ماساژ و ابگرم هتل شامل سونا ، اتاق های ماساژ ، حمام ، وان آبگرم و مرکز بدنسازی می شود. انواع دیگر فعالیت ها را نظیر بیلیارد ، تنیس روی میز ، دارت ، قایقرانی ، شیرجه و ورزش های آبی را می توان در این هتل انجام داد. فرودگاه دالامان در فاصله 104 کیلومتری هتل قرار دارد ، در صورت نیاز از تاکسی های هتل برای رفتن به فرودگاه می توان استفاده کرد که هزینه آن به صورت جداگانه باید پرداخت شود.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل سونن فقط 50 متر از ساحل فاصله دارد. این هتل دارای یک استخر روباز می باشد که اطراف آن را باغی زیبا احاطه کرده است. اینترنت Wi-Fi در محوطه عمومی هتل رایگان می باشد. اتاق های این هتل دارای طرحی مدرن می باشند و تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره ، حمام اختصاصی مجهز به سشوار و دوش می باشند و بالکن به سوی دریا یا باغ دارند. انواع غذاهای ترکی و بین المللی در رستوران هتل به صورت بوفه سرو می شود. رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد. مرکز شهر مارماریس و رستوران ها و کافه های آن 700 متر از هتل سونن فاصله دارند. فرودگاه دالامان در 90 کیلومتری این هتل قرار دارد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
این هتل 5 ستاره فقط چند قدم تا کنار دریا فاصله دارد و دارای استخر روباز ، ساحل اختصاصی و اینترنت رایگان Wi-Fi می باشد. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا ، تلویزیون و ماهواره، مینی بار، حمام اختصاصی و بالکن هستند. تمامی اتاق ها دکوراسیونی مدرن با رنگهای زیبا دارند. برخی از اتاق ها نمایی به سوی دریا دارند. این هتل چندین رستوران دارد که غذاهای سنتی ، بین المللی و دریایی سرو می کند. مرکز آبگرم و ماساژ هتل شامل حمام ترکی ، سونا و خدمات ماساژ می شود. میهمانان می توانند برای ورزش کردن از اتاق بدنسازی و خدمات ورزشی هتل استفاده کنند. برای کودکان نیز زمین بازی جداگانه موجود است. هتل کاسا د ماریس اسپا در فاصله ای کمتر از 3 کیلومتر از مرکز شهر مارماریس قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه دالامان 100 کیلومتر است. پارکینگ هتل برای میهمانان رایگان می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
کاسموپولیتن ریزورت 850 متر از ساحل مارماریس فاصله دارد. این هتل دارای دو استخر روباز می باشد. آپارتمان های این ریزورت دارای تهویه کننده هوا و آشپزخانه و حمام جداگانه می باشند. هر آپارتمان یک بالکن اختصاصی دارد که برخی از آنها نما به سوی استخر دارند. رستوران مدیترانه ای هتل به صورت بوفه باز است و هر شب برنامه های سرگرم کننده برگزار می کند. رستورانی که در فضای باز قرار دارد غذاهای دریایی سرو می کند و چشم اندازی به سوی استخر و باغ اطراف دارد. میهمانان می توانند وقت خود را در مرکز بدنسازی مجهز هتل بگذرانند یا از امکانات ماساژ و مرکز اسپا و سونا استفاده کنند. مرکز شهر مارماریس تا این هتل 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد. مارماریس برای افرادی که به ساحل ، شبگردی و قایق سواری علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل کپریس بیچ در ساحلی آرام در مارماریس قرار دارد و 3 کیلومتر ا ز مرکز شهر و 90 کیلومتر از فرودگاه دالامان فاصله دارد. این هتل دارای مرکز اسپا و سالن بدنسازی می باشد. اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره ، خط تلفن ، سشوار و مینی بار می باشند. تمامی اتاق ها بالکن و کتری برقی نیز دارند. رستوران هتل تمامی وعده های غذایی را به صورت بوفه سرو می کند.این هتل همچنین یک سالن بازی برای کودکان نیز دارد. برای افرادی که قرارها و کنفرانس های مهم دارند نیز سالن کنفرانس مجهز موجود می باشد.

مارماریس، مارماریس، ترکیه
هتل کاروانسرای مارماریس هتلی مناسب برای خانواده ها و افرادی که گروهی سفر می کنند می باشد. با فاصله کمی از این هتل می توانید به ساحل برسید و انواع ورزش های آبی را امتحان کنید. روزانه کشتی های مختلفی شما را به ساحل کوهستانی و دریای فیروزه ای ، ویرانه های شهر های قدیمی اطراف مارماریس و غار اطراف آن که فقط از سوی دریا ورودی دارد می برند. این هتل همچنین یک استخر وسیع دارد و میهمانان می توانند به ورزش های ایروبیک یا ژیمناستیک آبی بپردازند. بازیهایی نظیر تنیس روی میز ، تنیس ، والیبال ، بسکتبال یا ایروبیک روزانه در این هتل محیا می باشند. نیازی نیست که نگران کودکانتان باشید ، این هتل فعالیت های تفریحی زیادی برای کودکان دارد تا آنها را سرگرم کند. کودکان می توانند به نقاشی ، رقص یا انواع بازیها در طول روز بپردازند. اتاق های هتل دارای تهویه هوا و امکانات مدرن مورد نیاز میهمانان می باشد.