در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
لنکاوی، لنکاوی، مالزی
امکانات رفاهی هتل شامل استخر سرباز (تمام فصول) می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 56 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل تفریحی Bon Ton، 5 دقیقه با ماشین تا ساحل Pantai Cenang فاصله دارد. هتل دارای امکاناتی از جمله یک استخر روباز، 3 رستوران و تریا، خانه های ویلایی با اینترنت رایگان و پارکینگ اختصاصی میباشد. اتاقهای این هتل تفریحی دور تادور استخر روباز ساخته شده و تالاب نیلوفر را احاطه کرده اند. تمامی اتاقها به تلویزیون، نمایشگر CD و DVD، یخچال، دستگاه توستر نان و دمپایی مجهز میباشند. میهمانان میتوانند در جکوزی به استراحت بپردازند. خدمات خشکشویی و نگهداری از ساک و چمدان نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. رستوران Nam با سرو انواع خوراکهای غربی و شرقی از میهانان پذیرایی میکند. تریاهای Sunset و Chin Chin نیز نوشیدنی ارائه میدهند. صبحانه بصورت اروپایی در اتاق میهمانان سرو میشود. هتل 10 دقیقه سواره تا فرودگاه بین المللی Langkawi فاصله دارد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل Tanjung Rhu Resort با خدمات بي نظير خود پذيراي مهمانان ميباشد. این هتل با میهمان نوازی خود پذیرای میهمانان در محیطی مجلل و مدرن میباشد. ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرندموقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد.این هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.کارکنان هتل از میهمانان به گرمی میهمان نوازی میکنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند ؛ خوشحال می شوند.مرکز آب گرم هتل، خدمات ماساژ درمانی را به همراه جکوزی و سونا به میهمانان ارائه میدهد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 136 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، قايقراني با کانو، بيليارد، تنيس، پرتاب دارت، ماهيگيري شرکت کنند.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل Tanjung Sanctuary، در کرانه غربی شهر Tanjung Belikit و در مجمع الجزایر مالزی واقع و 25 کیلومتر تا اسکله Kuah و 7 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی شهر فاصله دارد.هتل دارای ساحل اختصاصی بوده و از چشم اندازهای بدیع خلیج بنگال برخوردار میباشد. ویلاهای هتل توسط فضای سبز احاطه شده و به جنگل، ساحل و یا دریا مشرف میباشند. علاوه بر این، آنها به اینترنت رایگان و بالکن شخصی مجهز میباشند. استخر با آب تازه پر شده و فرصت مناسب جهتی رفع خستگی به شمار میرود.از امکانات ویلاها میتوان به فضای حال، پذیرایی، تلویزیون LCDبا کانالهای شهری، چای و قهوه ساز اشاره کرد.میهمانان میتوانند در ساحل اختصاصی هتل که چند قدم دورتر میباشد، به استراحت مشغول شوند. فعالیت های متنوع ورزشی از قبیل والیبال ساحلی، قایقرانی کانو و سالن بدنسازی از جمله امکانات تفریحی هتل محسوب میشوند.رستوران The Point، با برخورداری از چشم انداز نفس گیر دریا، در فضای باز و روی ایوان خود، به سرو خوراکهای دریایی، محلی و بین المللی میپردازد. بنا به درخواست میهمانان، ارسال غذا به اتاق نیز صورت میگیرد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل Temple Tree Resort با خدمات بي نظير خود پذيراي مهمانان ميباشد. این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد.ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداین هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.کارکنان هتل از میهمانان به گرمی میهمان نوازی میکنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند ؛ خوشحال می شوند.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 14 اتاق مي باشد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.در باغ هتل استراحت کنيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير بيليارد شرکت کنند.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 71 اتاق مي باشد.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد.امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، شیرجه ، غواصی می باشد.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 134 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير ماهيگيري، اسب سواري، غواصي شرکت کنند.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
امکانات رفاهی هتل شامل امکانات ورزشهای آبی در سایت هتل می باشد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير ماهيگيري شرکت کنند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
این هتل سوئیت های بزرگی را در اختیار میهمانان قرارداده است.امکانات رفاهی هتل شامل استخر سر پوشیده ، غواصی می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.اين هتل داراي 60 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير قايقراني با کانو، بيليارد، غواصي شرکت کنند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
این تفریحگاه ساحلی با ارزش نهادن به میهمانان؛ اقامتی راحت و فریبنده را با هزینه کم در اختیار آنان قرار داده است. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 78 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
این هتل با میهمان نوازی خود پذیرای میهمانان در محیطی مجلل و مدرن میباشد. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سرباز (تمام فصول) ، ساحل اختصاصی می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 90 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.هتل داراي کتابخانه مي باشد.در باغ هتل استراحت کنيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، تنيس، ماهيگيري شرکت کنند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اين هتل و مرکز تفریحی داراي 35 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
میهمان پذیر Budget Inn Langkawi ، اقامت مدرن و مقرون به صرفه ای را در چند قدمی مرکز خرید Zeno و بازار Langkawi به گردشگران ارائه میدهد. هتل که در موقعیتی مرکزی در جزیره Langkawi قرار گرفته، 5 و 25 دقیقه سواره، به ترتیب تا اسکله و فرودگاه جزیره فاصله دارد.اتاقها از سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون شهری و حمام شخصی با وسایل گرمایشی برخوردار بوده و در صورت تقاضای میهمانان، لوازم اتوکشی نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت.علاقه مندان میتوانند حین استراحت در لابی کولر دار هتل، از اینترنت رایگان استفاده نمایند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
این هتل تفریحی و 3 ستاره، امکانات رفاهی و خدمات متنوعی را به میهمانان خود ارائه می دهد.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 108 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل تفریحی Langkawi Lagoon، اقامتی را به همراه چشم انداز تپه و دریا، استخر ساحلی، جکوزی، 3 رستوران و بار، پارکینگ و اینترنت رایگان در اماکن عمومی به میهمانان ارائه میدهد. اتاقها به شیوه مرسوم مالزیایی تزئین و از تلویزیون شهری، مینی بار و حمام شخصی برخوردار بوده و برخی نیز بالکن اختصاصی دارند. میهمانان میتوانند در ورزشگاه هتل به ورزش پرداخته ویا تنیس بازی کنند. از دیگر امکانات رفاهی هتل میتوان به کتابخانه، مرکز اداری، فضای تفریحی، اتومبیل کرایه و خدمات گردشگردی اشاره داشت. رستوران Anjung، با سرو انواع خوراکهای محلی و بین المللی و رستوران Layalie Al-Syam با سرو خوراکهای عربی ازمیهمانان پذیرایی میکنند. سالن Mentari، نوشیدنی ارائه میدهد. هتل، 5 دقیقه سواره تا فرودگاه بین المللی Langkawi فاصله دارد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اين هتل و مرکز تفریحی داراي 97 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير ماهيگيري شرکت کنند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اين هتل داراي 12 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير ماهيگيري شرکت کنند.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
این تفریحگاه که در کنار ساحل واقع شده، اقامت دلپذیری را به میهمانان خود ارائه می دهد.این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.میهمانان میتوانند از سونا و استخر روباز هتل، لذت برده و یا از خدمات ماساژ مرکز آب گرم و سلامت هتل بهره مند شوند.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 350 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير اسکواش، پينگ پنگ، قايقراني با کانو، پرتاب دارت، ماهيگيري، ميني گلف شرکت کنند.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل امکانات سطح بالایی را از قبیل استخر روباز و جکوزی به میهمانان ارائه میدهد.اين هتل داراي 94 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

لنکاوی، لنکاوی، مالزی
هتل تفریحی، ساحلی و مرکز آب گرم Holiday Villa، در مکانی زیبا با نام Pantai Tengah که بهترین منطقه ساحلی جزیره Langkawi میباشد، قرار گرفته است. این هتل تفریحی ساحلی خوش منظره، کاملا مجهز بوده و تمام انتظارات میهمانان خود را فراهم آورده است. در نزدیکی هتل میتوان به رستورانهای متنوعی از جمله رستورانهای بین المللی، تریاها و رستوران های تراس دار با چشم انداز خیره کننده، دست یافت. هتل با داشتن استخر روباز و بزرگ، جکوزی روباز، استخر سرپوشیده ویژه بانوان و مرکز آب گرم آرامش بخش به خود میبالد. هتل، تعداد هوشمندانه ای را از اتاقهای لوکس و مشرف به دریا و همچنین سوئیت های عالی با بالکن اختصاصی در اختیار میهمانان قرار داده است. تمام اتاقها از امکانات مدرن و متناسب با استاندارد هتل های بین المللی فرست کلاس برخوردار میباشند. پذیرش هتل شبانه روزی بوده و بدین ترتیب میهمانان میتوانند آزادانه و مستقلانه از تعطیلات خود در هتل لذت ببرند.