در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
لارناکا، لارناکا، قبرس
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، استخر سرباز (تمام فصول) ، استخر سرپوشیده (تمام فصل) می باشد.اين هتل و مرکز تفریحی داراي 60 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.در باغ هتل استراحت کنيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
هتل آمورگوس بوتيك با قرار گرفتن در مركز ساحل دريايي لارناكا و در 100 متري تفريحگاه معروف پالم تيري و 50 متري مركز خريد شهر، موقعيت مناسبي براي مسافرين فراهم آورده است. اين هتل به تازگي بازسازي شده است و با ارائه خدمات با بهترين استانداردها در محيطي آرام و مدرن در خدمت مسافرين مي باشد. رستوران و كافي شاپهاي هتل از صبح تا پاسي از شب پذيراي ميهمانان خود مي باشد. فرودگاه بين المللي لارناكا حذدودا 10 دقيقه با ماشين از هتل فاصله دارد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل آپارتمان داراي 60 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل داراي 10 اتاق مي باشد.در باغ هتل استراحت کنيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.اين هتل داراي 56 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
هتل 4 ستاره سندي بيچ يك هتل مدرن و باز سازي شده در ساحل دكليا در شهر لارناكا مي باشد . هتل سندی بیچ با نمایی رو به دریای مدیترانه ، دارای استخرهای شنا به شکل تالاب می باشد و استخر جداگانه برای کودکان دارد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
هتل سندي بيچ يك هتل مدرن و باز سازي شده در ساحل دكليا در شهر لارناكا مي باشد. هتل با 195 اتاق و سوئيت داراي بالكن با مناظر از دريا و يا استخر و با ارائه خدمات درجه 1 در يك محيط خانوادگي پذيراي مسافرين مي باشد. مركز شهر لارناكا 10 دقيقه و فرودگاه بين المللي لارناكا 15 دقيقه با ماشين از هتل فاصله دارند. بسياري مراكز تفريحي و رستوران 2 دقيقه پياده تا هتل فاصله دارند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
هتل آتريوم زنون در مركز شهر لارناكا با مناظر زيبا از تفريحگاه فينيكودس و درياي مديترانه واقع گرديده است. نزديكي هتل به مرامز مختلف غذايي و تفريحي ، اقامتي راحت و بيادماندني براي زوجهاي جوان و خانوادها به ارمغان مي آورد. فرودگاه لارناكا 4 كليومتر با هتل فاصله دارد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد.کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.اين هتل آپارتمان داراي 12 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.اين هتل آپارتمان داراي 26 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.اين هتل آپارتمان داراي 14 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند.اين هتل آپارتمان داراي 21 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
سان فلاور آپارتمانز در نزديكي مركز لارناكا واقع گرديده و آپارتمانهايي با بالكن و استخر در اختيار مسافرين قرار مي دهد. كليه آپارتمانها داراي آشپزخانه، تلويزيون ماهواره ايي، حمام اختصاصي، تهويه، بالكن اختصاصي با منظره دريا و يا استخر مي باشند. آپارتمانها در نزديكي مركز پالم تيري و در فاصله 600 متري بندر مي باشند. اينترنت بي سيم رايگان در تمام مناطق عمومي آپارتمانها در دسترس مي باشد. فرودگاه لارناكا تنها 10 دقيقه با ماشين از سان فلاورز آپارتمانز فاصله دارد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير بيليارد شرکت کنند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
اين هتل آپارتمان داراي 24 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
هتل Frixos Suites Hotel Apartments با خدمات بي نظير خود پذيراي مهمانان ميباشد. ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداین هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.اتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند.کارکنان هتل از میهمانان به گرمی میهمان نوازی میکنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند ؛ خوشحال می شوند.امکانات رفاهی هتل شامل سونا ، استخر سرباز (فصلی) ، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. در باغ هتل استراحت کنيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، بيليارد شرکت کنند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، سونا ، شیرجه ، غواصی می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.اين هتل آپارتمان داراي 27 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير بيليارد، بولينگ، غواصي شرکت کنند.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
هتل آپارتمانهاي پتروس بروس در مركز شهر لارناكا با مناظر زيبا از تفريحگاه فينيكودس و درياي مديترانه واقع گرديده است. اين هتل خانوادگي در نزديكي مراكز تجاري بوده و با آپارتمانهاي 2 خوابه و 3 خوابه، استخر و باغهاي خود اقامتي راحت و ايده آل براي زوجهاي جوان و خانوادها مي باشد. فرودگاه لارناكا 4 كليومتر با هتل فاصله دارد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، شیرجه می باشد.اين هتل آپارتمان داراي 13 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير بيليارد شرکت کنند.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.

لارناکا، لارناکا، قبرس
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اين هتل آپارتمان داراي 28 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ شرکت کنند.

لارناکا، لارناکا، قبرس
اسولتوس Sveltos در لارناکا Larnaca و در فاصله ۲۰۰متری از ساحل واقع شده است، از ویژگی های خوب آن می توان به یک استخر با تراس آفتاب مبله، اینترنت بیسیم رایگان در مناطق عمومی هتل و اتاقهایی با بالکن روبه استخر و یا فضای داخلی اشاره کرد.