در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
شیراز، فارس، ایران
هتل مهدی(آریانا) از قدیمی‌ترین هتل‌های شیراز، بعد از بازسازی آریانا نامیده شد. ثمره‌ی این بازسازی هم تنها نو شدن هتل نبود و یک ستاره هم به هتل اضافه‌شده است. این هتل در مرکزی‌ترین نقطه شهر -در قلب خیابان زند- قرار دارد. در نزدیکی این هتل، سینمایی به نام آریانا قرار داشت که قبل از انقلاب آتش گرفت و ساختمانش هنوز آنجاست. این سینما برای شیرازی‌ها بسیار نوستالژیک است و قدیمی‌های شیراز معتقدند که بهترین سینمای کل کشور بوده است.

شیراز، فارس، ایران
هتل 3 ستاره آریوبرزن در قلب شهر شیراز واقع شده است. اتاق های هتل در سال 1390 به کلی بازسازی شده و با امکانات مدرن تجهیز گردیده است. دسترسی به اماکن گردشگری (مجموعه زندیه،شاهچراغ،حافظ،سعدی،باغ ارم و ...) و مراکز خرید و فاصله کوتاه تا فرودگاه و بهترین مسیر دسترسی به نمایشگاه بین المللی و مجموعه پرسپولیس رفاه هرچه بیشتر میهمانان را فراهم ساخته و هتل را متمایز تر مینماید

شیراز، فارس، ایران
بنايي متعلق به دوراني پهلوي دوم مي باشد كه در .. كيلومتري شهر مرودشت فارس و در جوار بناي رفيع تخت جمشيد واقع گرديده است .اين بنا بر روي بستري قرار گرفته كه طبق مطالعات باستانشناسي شهر قديم پارسه با قدمتي بس ديرين در زير آن قرار دارد . تاريخ ساخت اين مهمانسرا طبق مدارك موجود در سال 1332 آغاز گرديد و پس از گذشت دو سال به بهره برداري كامل رسيد . با وجود قدمت كم ، فراز و نشيبهاي متعددي در روند بهره برداري از اين مهمانسرا رخ داده است .در سال 1348 پس از گذشت 4 سال از بهره برداري ، وزارت فرهنگ و هنر وقت ، به دلايل متعددي تصميم گرفت تا با تمكل هتل آنرا از حالت عمومي خارج ساخته و به پايگاهي جهت خدمات رساني به هيئتهاي تحقيقاتي باستانشناسي تبديل نمايند . بنابر گفته هاي مردم محلي و مدارك موجود طي برگزاري جشن هاي 2500 ساله در سايت تخت جمشيد ، ضمن آنكه تغييرات اساسي در بنا انجام گرديد . اين مكان به عنوان يكي از پايگاههاي اقامتي مهمانان خارجي مورد استفاده قرار گرفته است . پس از انقلاب اسلامي و تشكيل سازمان ميراث فرهنگي اين بنا به تملك سازمان در آمد و همچنين نقش خدماتي و اداري خويش را مگر در دوره كوتاهي پيش از تعطيلي دهه 70 كه دوباره به خدمت عموم مردم در آمد ، حفظ نمود . اين بنا در نهايت به دليل ضعف ساختاري تاسيسات و نيز فقدان تاسيسات زير بناي لازم جهت رفاه گردشگران و بازديد كنندگان سايت باستاني تخت جمشيد تعطيل شد. وجود پتانسيلهاي مناسب جهت توانبخشي و مرمت كالبد مهمانسرا ، مهمترين عاملي بود كه مجريان طرح پرديسان را بر آن داشت تا در سال 1378 ، با اعمال تغييراتي در طرح و پيش بيني تاسيسات لازم برقم آنكه بناي هتل آپادانا در قياس با ساير پروژه هاي طرح از قدمت چنداني برخوردار نيست, آنرا در زمره كارگاه هاي انتخاب شده به شمار آورده اند. طرح بناي هتل آپادانا در آغاز به صورت اقامتگاهي يك طبقه و 21 اتاقه بنيانگذار شده كه شامل رستوران وسيعي نيز بوده است. اين بنا در ميانه باغي به وسعت 5000 متر مربع قرارگرفته كه در محيط خشك اطراف فضائي مطبوع را براي بازديد كنندگان فراهم مي سازد. طرح مهمانسراي آپادانا به گونه اي در نظر گرفته شده بود كه رستوران هتل را به 2 بخش مجزا و بدون ارتباط مستقيم با يكديگر تبديل و از اين نظر مجموعه را از نظر سرويس دهي و نگهداري دچار مشكل مي ساخت. از سوي ديگر با توجه به اشراف منظري بازديدكنندگان تخت جمشيد به هتل , استفاده از مصالح هماهنگ و همرنگ با محيط , كمترين آلودگي بصري را در سايت تاريخي و مهم و بي نظير شهر پارسه ايجاد مي نمايد. عمده تر ين مصالح بكار رفته در بنا , آجر و خشت در جرزها و سنگ تراش خورده مي باشد. لازم به ذكر است كه سنگهاي بكار رفته در محوطه از كوه رحمت , كه منبع اصلي ساخت ستون ها و نقش برجسته هاي موجود در تخت جمشيد است, استخراج گرديده و بكار رفته است. از ديگر عناصر مهم موجود در محوطه مي توان به استخر شناي جلوي مهمانسرا نام برد كه در قديم در خدمت رفاه هيئتهاي باستان شناسي قرار داشته است.
  1 

شیراز، فارس، ایران
هتل سه ستاره ارم در مرکز شهر تاریخی شیراز و نزدیک به ارگ کریمخان، آماده اسکان و پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی می باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل سه ستاره ارگ شيراز در نزديكي مراكز ديدني شهر شيراز از جمله سعديه، حافظيه، باغ ارم و .... قرار گرفته است. فاصله هتل تا باغ ارم 10 دقيقه ، تا تخت جمشيد 45 دقيقه ، تا بازار وكيل 5 دقيقه، تا حافظيه 5 دقيقه، تا ارگ كريم خان 5 دقيقه، تا شاه چراغ 10 دقيقه و تا نارنجستان قوام 15 دقيقه مي باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل سه ستاره اطلس در سال ۱۳۷۶ در بهترین نقطه شهر شیراز افتتاح شد، این هتل با مساحت ۱۰۰۰ مترمربع ۴۷ باب اتاق با امکانات قابل قبول در موقعیتی از شهر قرار گرفته که دسترسی آسان به مکان های دیدنی را فراهم میکند. رستوران هتل با ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در فضایی زیبا و دلنشین پذیرای میهمانان گرامی می‌باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل الیزه در سال 1393 با ایده هتلی متفاوت توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه معالی آباد شیراز ساخته شد. اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی و اجرا شده و تنها دلیلی که هتل نتوانسته گرید هتل پنج ستاره را به خود اختصاص دهد ابعاد ساختمان آن می باشد. مجموعه ورزشی هتل الیزه با فضایی آرامش بخش، شامل استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی و اتاق ماساژ مکان مناسبی جهت کسب انرژی و آرامشی منحصر بفرد می باشد که از لحاظ علم فنگ شویی، بهترین مکان تجمع انرژی های مثبت و عالی ترین مکان برای تخلیه انرژی های منفی و کسب آرامش روحی می باشد. هتل الیزه در ماه های ابتدایی افتتاح خود توانست 99.3 درصد رضایت میهمانان خود راکسب کند.

شیراز، فارس، ایران
هتل شیراز بر فراز شهر شیراز،زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در همسایگی دروازه قرآن بنا گردیده است. این هتل، با زیر بنای بالغ بر 40000 متر مربع در 14 طبقه با رعایت استاندارد های 5 ستاره بین المللی تجهیز گردیده است.از ویژگی های منحصر بفرد هتل شیراز می توان ارائه بهترین سرویس ها و مهیا کردن فضای آرام و دلنشین برای میهمانان اشاره کرد.نزدیکی به اماکن تاریخی،زیارتی،تفریحی،از مزایای این هتل بشمار می آید.
  1 

شیراز، فارس، ایران
هتل بین المللی پارس شیراز توسط آقای اسدالله بخشی در سال ١٣٨١به بهره برداری رسیده است.این هتل یکی از مجلل ترین هتل های جنوب کشور واقع در خیابان کریمخان زند (با فاصله زمانی 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی،45 دقیقه تا پرسپولیس،10 دقیقه تا آرامگاه سعدی و مجموعه کریمخانی و 5 دقیقه تا آرامگاه حافظ) قرار گرفته است.پرسنل کار آزموده و مجرب هتل بین المللی پارس در هر لحظه از شبانه روز در خدمت مهمانان عزیز می باشند تا با بهترین سرویس دهی آرامش را در محیطی آرام فراهم آورند.

شیراز، فارس، ایران
هتل بین المللی پرسپولیس شیراز در هفت طبقه تشکیل شده که شامل 104 اتاق دوتخته، سوئیت، رویال سوئیت کانکت و آپارتمان با طراحیهای متنوع و دارا بودن امکاناتی نظیر قفل الکترونیک، سیستم تهویه مطبوع، امکان اتصال به اینترنت، مینی سرویس، تلویزیون و سیستم صوتی، ماهواره، کانال محلی، خط تلفن مستقیم و...جهت آسایش و آرامش میهمانان گرامی فراهم آماده است. لابی هتل پرسپولیس با بهترین مکان برای ملاقاتهای دوستانه شما میهمیانان عزیز میباشد که در تمامی ساعات شبانه روز همراه با موسیقی دلنشین و دسترسی به امکانات گوناگون جهت برآورده کردن نیاز شما میهمانان عزیز در نظر گرفته شده است.

شیراز، فارس، ایران
این هتل در مرکز شهر قرار دارد و دارای تالار با ظرفیت 800 نفر و سالن کنفرانس با تمام امکانات صوتی تصویری و اموزشی و همچنین دارای یک اپارتمان و سوییت می باشد.

شیراز، فارس، ایران
خدمات تور داخلی ، ترانسفر ، رزرواسیون ، خدمات صبحانه ، نهار و شام ، خدمات لندری ، کافی شاپ ، پخش فیلم سینمایی در صورت درخواست ، دستگاه تلفن کارتی ، مجهز به دستگاه های پرداخت الکترونیک شتاب ، خدمات سفر کارت ملی با تخفیف ویژه

شیراز، فارس، ایران
این هتل نسبت به مرکز شهر شیراز در حدود 5 دقیقه فاصله دارد تا باغ ارم 15 دقیقه – تا حافظیه حدود 20 دقیقه و تا مجموعه ی زندیه که شامل بازار وکیل , حمام وکیل , باغ نظر , ارگ کریم خان , سرای مشیر و مسجد وکیل می باشد کمتر از 10 دقیقه فاصله دارد...هتل جام جم مجهز به پارکینگ مسقف در چهار طبقه می باشد که از طریق پله یا آسانسور امکان دسترسی به آن میسر می شود...رستوران سنتی هتل جام جم شیراز با الهام از معماری سنتی و ایجاد محیطی آرام و خاطره انگیز و با سرو غذاهای سنتی با ظرفیت 150 نفر آماده ی پذیرایی از میهمانان گرامیست.

شیراز، فارس، ایران
اگر در زادگاه کوروش کبیر به دنبال اقامتی کم هزینه با تجهیزات و تسهیلات مطلوب هستید مهمانسرای جهانگردی شیراز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل جهانگردی تخت جمشید در فاصله‌ی یک کیلومتری از بنای جهانی تخت جمشید و سه کیلومتری نقش رستم و ۶۰ متری آرامگاه کوروش کبیر واقع شده است.

شیراز، فارس، ایران
هتل حافظ شیراز در دل شهر تاریخی و زیبای شیراز قرار گرفته است که با ارائه ی امکانات اقامتی مدرن و کادر پرسنلی قوی در راستای جلب رضایت مهمانان گرامی تلاش مینماید و همواره آرامش شما عزیزان را هدف قرار داده است

شیراز، فارس، ایران
یکی از هتلهای تازه تاسیس و مدرن شیراز، هتل چهار ستاره رویال است. هتل رویال شیراز دارای ۸ طبقه بوده که ۴ طبقه آن مختص اتاقها و واحدهای اقامتی و یک طبقه مربوط به سالن کنفرانس می باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل پنج ستاره زندیه شیراز که در حریم مجموعه زندیه واقع شده و با قرارگیری در موقعیت مناسب نسبت به جاذبه های گردشگری واقع شده، یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شهر شیراز است. هتل زندیه دارای ۳ طبقه اقامتی دارای ۷۵ باب اتاق و ۴ طبقه خدماتی می‌باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل ساسان در مرکز شهر شیراز قراردارد. این شهر زیبا با تاریخی کهن، حکایت از قدمت تمدن ایران دارد. دیدار از شهر شیراز جزء برنامه جهانگردان است که به ایران می آیند.این هتل در قسمت مرکزی شهر میان بانک ها، مراکز تجاری، بازار اصلی، و نزدیک به مجموعه آثار تاریخی زندیه می باشد. فاصله از هتل تا فرودگاه 30 دقیقه، تا تخت جمشید 60 دقیقه، تا آرامگاه حافظ 10 دقیقه، و تا آرامگاه سعدی 15 دقیقه می باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل سنتی نیایش در ۱۷ بهمن ماه ۱۳۸۸ در شهر شیراز به بهره برداری رسید.

شیراز، فارس، ایران
هتل آپارتمان تچر شیراز در قلب شهر شیراز واقع شده است و بهترین دسترسی به اماکن گردشگری (مجموعه زندیه، شاهچراغ، حافظ، سعدی، باغ ارم، حمام وکیل و...) و مراکز خرید را دارد... تاريخ افتتاح هتل تچر شیراز 21 بهمن 1388 مي باشد.

شیراز، فارس، ایران
هتل آپارتمان مدرن شمس در قلب شهر شيراز و نزديک به ابنيه تاريخي شهر شيراز مي باشد و در بدو ورود به شهر ، دروازه قرآن قابل مشاهده مي باشد و با امکانات کامل سعي بر رفاه شما ميهمانان عزيز دارد

شیراز، فارس، ایران
هتل ارگ دارای 37 اتاق - 5 سوئیت- لابی - رستوران - کافی شاپ- لاندری - سیستم دسترسی به اینترنت - شبکه های ماهواره ای - فکس - پارکینگ و تاکسی سرویس شبانه روزی و امکانات گسترده دیگر جهت رفاه حال میهمانان گرامی می باشد Arg hotel has 37 rooms , 5 suits , Lobby , Restaurant , room Service, Coffee Shop , Laundry, Internet access , Satellite channel TV , Fax, 24 Hours Parking , Taxi Service & the other facilities

شیراز، فارس، ایران
هتل بین المللی پارس یکی از مجلل ترین هتل های جنوب کشور واقع در خیابان کریمخان زند در منطقه مرکزي شهر ، پايتخت فرهنگي شیراز (با فاصله زمانی 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی، 45 دقیقه تا پرسپولیس ، 10 دقیقه تا آرامگاه سعدی و 5 دقیقه تا آرامگاه حافظ) قرار گرفته است

شیراز، فارس، ایران
این هتل در شهر کهن و تاریخی شیراز با بهترين دسترسي به اماكن گردشگری ، مراكز خريد و آماده پذیرایی از شما میهمانان محترم مي باشد شهر شیراز شهری که با آثار کهن خود حکایت از قدمت تمدن ایران دارد.