در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
شنزن، شنزن، چین
کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.اين هتل داراي 147 اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

شنزن، شنزن، چین
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 391 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

شنزن، شنزن، چین
هتل Ambassadorدر منطقه تاريخي Little Indiaقرار دارد اين هتل فاصله بسيار كمي تا مركز خريد 24 ساعته و Mustafa دارد و غذا خوريها ومراكز خريد زيادي در اطراف هتل موجود مي باشد. هتل در نزديكي ميدان Sim Lim و5دقيقه پياده تا ايستگاه قطار شهري Farrer Park قرار دارد. اتاق بسادگي تجهيز شده و داراي تهويه مطبوع ،تلويزيون وحمام مي باشد. خدمات ديگر هتل شامل خشكشويي ،سرويس فرودگاه و ترتيب تورهاي سياحتي مي باشد.

شنزن، شنزن، چین
میهمانان میتوانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار؛ دمی را با آرامش سپری کرده و به آبتنی در استخر بپردازند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 500 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

شنزن، شنزن، چین
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 379 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير اسکواش، پينگ پنگ، بيليارد، تنيس، ميني گلف شرکت کنند.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

شنزن، شنزن، چین
هتل Shenzhen Ditian، در منطقه مرفه نشین Luohu و در فاصله 40 دقیقه ای با ماشین تا فرودگاه بین المللی Bao An قرار گرفته است. هتل اقامت راحتی را به همراه امکاناتی از قبیل رستوران و اینترنت رایگان به میهمانان ارائه میدهد. اتاقهای بزرگ هتل به تلویزیون LCD، گاوصندوق، یخچال و حمام شخصی دوش دار با لوازم مجهز میباشد. پارکینگ رایگان در محوطه هتل موجود میباشد. دفتر گردشگری هتل نیز به میهمانان در ترتیب دادن سفرهایشان یاری میرساند. میهمانان میتوانند در اتاقهای موسیقی کاریاکی به آواز خواندن پرداخته و یا از خدمات ماساژ آرامش بخش هتل لذت ببرند. رستوران هتل با سرو خوراکهای متنوع چینی از میهمانان پذیرایی میکند. هتل 10 دقیقه سواره تا بندر Luohu و ایستگاه راه آهن فاصله داشته و به آسانی به رستوران های متعدد خیابانی دسترسی دارد.

شنزن، شنزن، چین
میهمانان میتوانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار؛ دمی را با آرامش سپری کنند.اين هتل داراي 90 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

شنزن، شنزن، چین
هتل Shenzhen Kaili، در مرکز منطقه تجاری Shenzhen واقع و تنها 3 دقیقه سواره تا ایستگاه راه آهن Shenzhen و بندر Luohu فاصله دارد. دسترسی به اینترنت رایگان از طریق کامپیوترهای داخل هر اتاق و مرکز آب گرم مجلل از جمله امکاناتی میباشند که در اختیار میهمانان قرار گرفته است. اتاقهای بزرگ هتل از سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون LCD با گیرنده ماهواره برخوردارند. اقدامات هتل در راستای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی موجب شده تا به اخذ عنوان هتل سبز در استان Guangdong نایل آید. میهمانان میتوانند از مرکز تمام مجهز اداری واقع در هتل و همچنین مرکز آب گرم Gold Coast Spa Club استفاده نموده و ضمن صرف نوشیدنی و میوه، در حمام های بخار و سونا با فشار آب ماساژ داده شوند. رستوران Kaili با سرو انواع خوراکهای خوشمزه چینی و غربی از میهمانان پذیرایی میکند. نظافت اتاقها صورت میگیرد. ظرف 5 دقیقه پیاده میتوان به رستورانها و بارهای متنوع اطراف هتل دست یافت. فرودگاه Baoan کمتر از 35 کیلومتر تا هتل فاصله دارد. پارکینگ رایگان و اختصاصی در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

شنزن، شنزن، چین
این هتل 4 ستاره، اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان خود ارائه می دهد.امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم می باشد.اين هتل داراي 120 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

شنزن، شنزن، چین
هتل برج 4 ستاره Grand Skylight، در منطقه مرفه Luohu و در چند قدمی ایستگاه متروی خیابان Huaqiang قرار گرفته است. هتل به میهمانان خود امکاناتی را از قبیل سالن بدنسازی، مرکز آب گرم، اینترنت و پارکینگ رایگان ارائه میدهد. اتاقهای مفروش هتل با دکوراسیون ساده تزئین و به مبل راحتی، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با کانالهای شهری، گاوصندوق و لوازم اتو مجهز میباشند. میهمانان میتوانند از خدمات ماساژ آرامش بخش مرکز آب گرم استفاده نموده و یا با کرایه اتومیبل، تهیه بلیط و شرکت در تورها، به گشت و گذار در شهر Shenzhen بپردازند. مرکز اداری و مغازه نیز در هتل موجود میباشد. هتل دارای رستورانهای متعدد چینی و غربی است. علاوه بر این میهمانان میتوانند خوراک خود را در اتاق میل نمایند. هتل در منطقه اداری Huaqiangbei و در فاصله 3 کیلومتری کوی عابرین Dongmen قرار گرفته است. ایستگاه قطار و فرودگاه بین المللی Bao An شهر Shenzhen به ترتیب 6 و 30 کیلومتر تا هتل فاصله دارند.