در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اين هتل داراي 55 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
این هتل با میهمان نوازی خود پذیرای میهمانان در محیطی مجلل و مدرن میباشد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
میهمانان مي توانند در مرکز آب گرم هتل، جانی تازه کرده و از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی آن بهره مند شده و سپس در استخر نشاط آور، به آبتنی بپردازند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 380 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
هتل ارکید ارائه می دهد اتاق و سوئیت با فای رایگان بزرگ و مطبوع.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.میهمانان می توانند با استراحت در سونا، احساس جوانی کنند و یا در استخر به آبتنی بپردازند.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.اين هتل داراي 75 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در باغ هتل استراحت کنيد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير اسکواش، پينگ پنگ، تنيس، بولينگ شرکت کنند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.اين هتل داراي 79 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند.خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.هتل امکانات سطح بالایی را از قبیل استخر روباز و جکوزی به میهمانان ارائه میدهد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 146 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
این سوئیت ، اقامت راحت و مجللی را به همراه امکانات باشکوه به میهمانان ارائه میدهد. موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد.امکانات رفاهی هتل شامل سونا ، استخر سرباز (تمام فصول) می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 223 اتاق مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس شرکت کنند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.در باغ هتل استراحت کنيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اين هتل داراي 538 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اين هتل داراي 241 اتاق مي باشد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
هتل InterContinental Singapore، در منطقه تاریخی Bugis واقع و اقامت مجللی را به همراه امکانات و خدمات اختصاصی به میهمانان ارائه میدهد. هتل که در موقعیت مناسبی قرار گرفته، نوید بخش تعطیلاتی لذت بخش میباشد.طراحی این هتل منحصر به فرد، از سبک هنری Peranakan نشأت گرفته و همچنین دکان های دهه 1920 را بعنوان بخشی از معماری خود، نگهداری کرده است. اتاقهای زیبا و هنری هتل، به زیبایی تزئین و از لوازم لوکس و اینترنت پرسرعت برخوردار میباشند.میهمانان میتوانند در مرکز آب گرم و یا در استخر روباز و آفتاب گیر هتل به استراحت بپردازند. ورزشگاه شبانه روزی هتل نیز با مربیان شخصی خود، برای آن دسته از میهمانانی که به سلامتی خود توجه میکنند، گزینه مناسبی به شمار میرود.هتل دارای چندین رستوران و تریا بوده که هریک خوراکهای متنوعی را از ژاپنی گرفته تا کانتونیایی و بین المللی سرو میکنند.موقعیت مرکزی هتل موجب شده تا با چند قدم بتوان به خرده فروشی های تقاطع Bugis و گردشگاه مجاور آن دست یافت. هتل همچنین در چند قدمی جذابیت های فرهنگی و ایستگاههای حمل و نقلی از قبیل ایستگاه Bugis و خطوط اتوبوسرانی قرار گرفته است.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اين هتل داراي 21 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.اين هتل داراي 42 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر سري به رستوران هتل زده ؛ از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
هتل تفریحی Siloso Beach، در جزیره Sentosa سنگاپور واقع و با قرار گرفتن بدور از هیاهوی شهر، اقامت دلنشینی را به همراه نسیم دریا و فضای سبز فوق العاده به میهمانان ارائه میدهد.دکوراسیون اتاق ها چوبی بوده و به تمامی امکانات استاندارد جهت یک اقامت راحت مجهز میباشند. اتاقها به چشم انداز ساحل، باغهای خوش منظره و یا جنگلهای سرسبز مشرف میباشند.هتل همچنین به منظور فراهم آوردن یک محیط رویایی، ویلاهای مجللی را نیز در اطراف درختان ساخته تا بدین ترتیب میهمانان از طبیعت لذت ببرند.میهمانان میتوانند پس از یک روز پر از تفریح زیر آفتاب، در استخر خوش منظره هتل که از یک آبشار و محوطه آفتاب برخوردار است، به آبتنی بپردازند. آن دسته از میهمانانی که به دنبال لذت بیشتری هستند، میتوانند با شرکت در جلسات ماساژ و معالجات بدن مرکز آب گرم احساس طراوت و جوانی نمایند.رستوران هتل، همه روز به سرو خوراکهای متنوع و باب طبع صبحگاهی میپردازد. حیواناتی از قبیل سنجاب، قورباغه و طاووس های محلی هم که در این هتل تفریحی سکنا گزیده اند، هنگام صبحانه به جمع میهمانان خواهند پیوست.هتل، در مجاورت جذابیت های متعددی از قبیل Songs of the Sea و رستوران Del Mar که درست روبروی هتل در ساحل Siloso واقع شده، قرار گرفته است. یک خط اتوبوس در جزیره موجود میباشد. تراموای هتل، مسافرین را به سنگاپور منتقل میکند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
اتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند.کارکنان هتل از میهمانان به گرمی میهمان نوازی میکنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند ؛ خوشحال می شوند.اين هتل داراي 5 اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
هتل The Ritz-Carlton, Millenia Singapore با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان ميباشد. ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرندموقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است.این هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.میهمانان میتوانند از سونا و استخر روباز هتل، لذت برده و یا از خدمات ماساژ مرکز آب گرم و سلامت هتل بهره مند شوند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 608 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد.امکانات رفاهی هتل شامل جکوزی ، سونا ، استخر سر پوشیده می باشد.اين اقامتگاه داراي 26 اتاق مي باشد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير بيليارد، تنيس، بولينگ، پرتاب دارت شرکت کنند.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
این هتل سه ستاره دارای اینترنت رایگان اتاق بدنسازی آرایشگاه آسانسور و در این هتل تبدیل ارز نیز انجام میشود.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
هتل Royal Plaza در نزديكي جندين مركز خريد عمده در Orchard Roadو Scotts قرار گرفته است . اتاق هاي هتل داراي اينترنت رايگان ،ميني بار رايگان،تلويزيون LCD ،قهوه ساز ،گاو صندوق ويك حمام بزرگ مي باشند. با استفاده از استخر پشت بام و يا مركز بدنسازي هتل آرامش را به تن خويش باز مي گردانيد. امكانات ديگر هتل مركز تجارت وبوتيك مي باشد. Royal Plaza داراي يك مجتمع خريد بدون ماليات مي باشد. رستورانهاي برگزيده هتل با غذاهاي متنوع آسيايي ومديترانه ايي در خدمت ميهمانان مي باشد. ميهمانان مي توانند در Heat Ultralounge استراحت وبه صرف انواع نوشيدني بپردازند. هتل تنها چند دقيقه با ماشين با محله تجاري ،مراكز همايش ها ونمايشگاهها فاصله دارد. ايستگاه MRT Station, ION Orchard و Wisma Atriaتنها ده دقيقه پياده با هتل فاصله دارد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
هتل The Ritz-Carlton, Millenia با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان ميباشد. ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند.خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.مرکز آب گرم هتل، خدمات ماساژ درمانی را به همراه جکوزی و سونا به میهمانان ارائه میدهد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.اين هتل داراي 608 اتاق مي باشد.اين هتل اقامتي لوکس را به همراه امکانات بسيارويژه اي نظير زمين گلف به ميهمانان خود ارائه ميدهد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.

سنگاپور، سنگاپور، سنگاپور
این هتل تنها چند قدم با کمربندی مملو از مراکز خرید خیابان Orchard فاصله دارد و زمانی رستوران و سالن ورزشی آن برنده ی جایزه شدند. سونا، ماساژهای درمانی و اتاق بخار از دیگر امکانات می باشند. باغات بوتانیک سنگاپور در 1.5 کیلومتری و موزه ی طبیعی سنگاپور در 4.6 کیلومتری هتل قرار گرفته اند. چرخ و فلک عظیم و مشهور سنگاپور حدود 10 دقیقه و استودیوی بین المللی سنگاپور حدود 15 دقیقه با ماشین تا هتل فاصله دارند.اتاق ها دارای تلفیقی از دکوراسیون آسیایی و غربی است که با حمام مجهز، یخچال کوچک، چای/قهوه ساز و تلویزیون تکمیل شده اند.