در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
سامویی، سامویی، تایلند
این هتل ارائه دهنده ی محوطه ای سرسبز و گرمسیری است که با استخر فضای باز و سالن ورزش مجهزی تکمیل می شود. تمام اتاق های بزرگ اینجا علاوه بر داشتن تهوه هوای قدرتمند، یا منظره ای رو به دریا دارند یا دسترسی مستقیمی به استخر دارند. مساحت هتل حدود 500 متر است که از یک سو به ورزشگاه بوکس تایلند محدود می شود و بندر Bang Rak و مزرعه ی کروکودیل سامویی را در فاصله ی 4 کیلومتری خود دارد.

سامویی، سامویی، تایلند
در اینجا می توانید از مهمان نوازی گرم و صمیمانه ی تایلندی در فضایی آرام و محاط با جنگل های سرسبز گرمسیری لذت ببرید. با این حال، بازارها، مغازه ها، رستوران ها و کلوپ های شبانه نیز در مجاورت ان واقع شده اند. این ریزورت در شمال ساحل Chaweng قرار گرفته که می توانید در زیر آفتاب و در کنار نخل های تنومند و خمیده استراحت کنید و پس از آن برای خنک شدن در آب نیلگون دریا شنا کنید.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت بر روی ساحل Chaweng جای گرفته و حدود 5 دقیقه با ماشین تا مغازه های محلی واقع بر حاشیه ی خیابان Chaweng فاصله دارد. یک رستوران ساحلی، یک استخر و پارکینگ رایگان از امکانات تکمیلی آن می باشند. خانه های ییلاقی وسیع این هتل با دکوراسیونی مدرن و بالکن هایی به رو باغ، استخر یا ساحل همراه هستند و با یخچال کوچک و تلویزیون نیز تجهیز شده اند.مهمانان می توانند در میان جنگل های سرسبز گرمسیری قدم بزنند یا بر روی تراس هتل استراحت کنند.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل که در محوطه ای خصوصی در خط ساحلی Chaweng قرار گرفته، اتاق هایی در چند قدمی هتل ارائه می دهد. به علاوه استخر فضای باز و ماساژهای تایلندی ساحلی نیز در آن فراهم می باشد. فرودگاه سامویی تقریبا 15 دقیقه و استادیوم بوکس تایلندی حدود 500 متر تا اینجا فاصله دارند.تمام اتاق ها با رنگ های مختلف به همراه بالکن خصوصی، تلویزیون، چای/قهوه ساز و مبلمان چوبی مدرن تجهیز و با باغات سرسبز گرمسیری احاطه شده اند.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت بر روی تپه های سرسبز Chaweng Noi قرار گرفته و مناظر نفس گیری از دریا دارد. اینجا منطقه ای آرام است که به محله ی شلوغ Chaweng هم نیزدیک می باشد. جزیره ی زیبای سامویی در دیدرس کامل این ریزورت قرار گرفته است. 2 شاتل رایگان برای رفت و آمد بین هتل و ساحل Lamai و مرکز شهر Chaweng فراهم شده تا مسافران بتوانند به راحتی در مناطق اطراف به گردش بپردازند. در میان امکاناتی که این هتل ارائه می دهد میتوان به استخر فضای باز رو به دریا به همراه سرزویس ماساژی که در فضای خارج ارائه می شوداشاره کرد.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت در چند قدمی ساحل آرام Chaweng واقع شده و اتاق هایی به سبک تایلند جنوبی دارد که با مناظر پانوراما از اقیانوس تجهیز شده اند. 2 استخر در فضای باز به همراه یک سالن ورزشی و استراحتی کامل هم برای آن تدارک دیده شده است. ویلاها و اتاق های وسیع با دکوراسیونی جذاب تزئین شده اند و در آنها می توانید مبلمانی از چوب تیره با رنگ های کرم را مشاهده کنید. یک تلویزیون صفحه تخت با دی وی دی پلیر و حمام خصوصی در هر اتاق فراهم می باشند.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل دارای محیطی آرام در ساحل Lamai و در مجاورت دهکده ی Museum می باشد و مناظر فوق العاده ای از اقیانوس ارائه می دهد. یک استخر در فضای باز، خانه های ییلاقی با بالکن های خصوصی از امکانات مورد توجه آن هستند. این هتل که در میان باغات گرمسیری قرار گرفته، اقامتگاه هایی به صورت خانه های ییلاقی وسیع دارد و با دکوراسیون سنتی تایلندی تزئین شده است. مبلمانی ساده با سیستم تهویه هوا و حمام خصوصی با دوش اب گرم و سرد از تجهیزات آنها هستند.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل ساحلی حدود 19 دقیقه با مرکز خرید اصلی Chaweng فاصله دارد. فرودگاه سامویی 10 دقیقه با ماشین تا اینجا فاصله دارد. ترانسفر فرودگاهی نیز توسط این هتل ارائه می شود. اتاق ها منظره ای از ساحل، استخر یا باغات اطراف دارند و با اینترنت رایگان، سیستم تهویه هوا، حمام خصوصی، تلویزیون، چای/قهوه ساز، یخچال کوچک و گاوصندوق تجهیز شده است.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل بر روی ساحل Lamai با شن های سفید قرار گرفته که اتاق هایی لوکس و راحت دارد. باغات سرسبز گرمسیری زیبا به همراه استخر فضای باز و سرویس واساژ از امکانات جانبی آن می باشند. فرودگاه سامویی در فاصله ی نیم ساعتی از این ریزورت واقع شده و به راحتی توسط ماشین، اتوبوس و قایق قابل دسترسی است بنابراین برای مسافرانی که به دنبال آفتاب، دریا و شن هستند بسیار مناسب است. مرکز شهر نیز تنها چند دقیقه پیاده تا اینجا فاصله دارد.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت زمانی برنده ی جایزه شد و به زبان ژاپنی به معنای "یافتن آرامش درونی" می باشد که در خط ساحلی Bo Phut قرار گرفته است. این مکان آرام و آسوده دارای استخر فضای باز، وای فای رایگان و 3 رستوران می باشد. اتاق ها و ویلاهای لوکس و غیرسیگاری دارای دکوراسیون مدرن تایلندی با سقف های مرتفع و اتاق های نشیمن وسیع می باشند. همگی با تلویزیون صفحه تخت، دی وی دی پلیر و حمام فضای باز با دوش تجهیز شده اند. این هت حدود 5 دقیقه پیاده با دهکده ی ماهیگیران فاصله دارد. معبد بودای کبیر نیز 10 دقیقه با ماشین تا اینجا فاصله دارد. پارکینگ هتل رایگان است.

سامویی، سامویی، تایلند
این اقامتگاه وسیع و لوکس در فاصله ی 20 دقیقه ای از ساحل زیبای Chaweng واقع شده که پیاده می توانید به آن برسید. یک استخر ساحلی با سالن ورزشی مجهز و وای فای رایگان از امکانات جانبی هتل می باشند. می توانید با استفاده از شاتل رایگان به مراکز خرید و تفریحیث ساحل Chaweng برویدو فرودگاه بین المللی سامویی نیز 20 دقیقه با ماشین فاصله دارند.اتاق ها با رنگ های گرم و کف چوبی تزئین شده اند که حالتی مجلل و لوکس به آنها می بخشد.

سامویی، سامویی، تایلند
ویلاهای لوکس این هتل دارای تلفیقی از دکوراسیون اصیل تایلندی و بالینز می باشد که اکثرا با سیستم استریوی Bose تجهیز شده اند. استخر فضای باز آن نیز رو به ساحل شنی زیبای Mae Nam است. این ویلاهای وسیع و مجلل با سیستم تهویه هوا و تلویزیون صفحه تخت تجهیز شده اند. مهمانان م یتوانند بر روی تخت های آفتابگیری خصوص که در اتاق یا در کنار استخرهای خصوصی قرار گرفته اند، استراحت کنند. حمام های خصوصی نیمه باز هم با وان و دوش تجهیز شده اند.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل ساحلی دارای اقامتگاه هایی به سبک خانه های ییلاقی می باشد که با باغات سرسبز گرمسیری احاطه شده اند. یک استخر در فضای باز به همراه استخر محصوص کودکان، رستوران و وای فای رایگان دراماکن عمومبی از امکانات جانبی آن می باشند.تمام اتاق های این اقامتگاه با سیستم تهویه هوا، بالکن خصوصی، تلویزیون، ماهواره، گاوصندوق، چای/قهه ساز و حمام خصوصی با تمام امکانات مجهز می باشد. مهمانان می توانند از ساحل خصوص استفاده کنند یا در اتاق خود فیلم تماشای کنند.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل در ساحل Bo Phut واقع شده و سوئیت های مجللی دارد که با منظره ای از دریا و وای فای رایگان ارائه می شوند. استخر فضای باز و سرویس ماساژ از امکانات تکمیلی می باشند. طراحی سوئیت ها تلفیقی از طراحی آسیایی و استعماری می باشد. سیستم تهویه هوا، دی وی دی پلیر، چای/قهوه ساز با حمام خصوصی از امکانات تکمیلی سوئیت ها می باشند.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل 5 ستاره در مجاورت تپه ای سرسبز واقع شده که 3 استخر ساحلی با سوئیت های وسیع با منظره ای از خلیج زیبای تایلند دارد. سرویس دهی فوق العاده عالی، غذاهای سلف سرویس کامل و وای فای رایگان از امکانات تکمیلی اینجا هستند.این هتل از هیاهوی شهر سامویی فاصله دارد اما شاتل هایی به سوی سواحل Chaweng و Lamai تدارک دیده است. فرودگاه بین المللی سامویی نیز در 45 دقیقه هتل قرار گرفته است.

سامویی، سامویی، تایلند
این اقامتگاه که بین سواحل Chaweng و Chaweng Noi قرار گرفته، تنها 1 کیلومتر با مراکز خرید و کلوپ های شبانه ی ساحل فاصله دارد. یک رستوران، استخر فضای باز و وای فای رایگان در مکان های عمومی هتل در دسترس می باشند.اتاق ها همگی دارای مبلمانی چوبی با پنجره های بزرگ هستند و با تلویزیون، یخچال کوچک، حمام خصوصی با وان و دوش تجهیز شده اند. برخی اتاق ها دارای بالکن خصوصی هستند که منظره ای رو به استخر دارند.

سامویی، سامویی، تایلند
در این هتل لوکس که با باغات سرسبز گرمسیری احاطه شده، اوقات خوشی برای مهمانان تضمین شده است. شن های طلایی ساحل Lamyai تنها چند قدم با این اقامتگاه فاصله دارند. 3 بار در روز نیز سرویس شاتل به سوی منطقه ی Chaweng فراهم شده است. اتاق ها و ویلاهای این ریزورت به سبک امروزی طراحی شده اند اما ردپای سبک اصیل تایلندی به همراه مبلمانی از چوب تیره و رنگ های گرم در آنها مشاهده می شود. هر اتاق با منظره ای زیبا از دریا تکمیل شده است. برخی ویلاها از استخر خصوصی و اینترنت پرسرعت برخوردار هستند.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت بر روی شن های سفید ساحل Lamai جای گرفته است. با داشتن مناظری تماشایی و مهمان نوازی گرم و صمیمانه ی اصیل تایلندی، مهمانان اوقاتی آرام و آسوده در اینجا سپری خواهند کرد. فرودگاه سامویی حدود 15 دقیقه با ماشین تا اینجا فاصله دارد. اتاق ها و ویلاهای شیک و راحتی در این هتل فراهم شده است. مهمانان می توانند در کنار استخر استراحت کنند، از کافه استفاده کنند، در ساحل حمام آفتاب بگیرند یا از ماساژهای ساحلی استفاده نمایند. با داشتن ساحل وسیع، انواع ورزش های آبی در این مکان قابل انجام می باشد.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل در مکانی سرسبز شبیه به باغ در شهر سامویی تایلند نزدیک به ساحل واقع شده.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل برای کسانی که بودجه ی کمی برای مسافرت دارند بسیار مناسب است و در قلب ساحل Chaweng قرار گرفته است. شن های طلایی ساحل، بازارها، رستوران ها و کلوپ های شبانه همگی در فاصله ی نزدیکی از هتل هستند.اتاق ها دکوراسیونی ساده و به سبک تایلندی دارند و از آنها می توانید دریاچه یا شر را مشاهده کنید. تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت و حمام خصوصی در تمام اتاق ها موجود است.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل در منطقه ی Chaweng واقع شده و چند قدم با ساحل فاصله دارد. اینجا اقامتگاهی لوکس می باشد که با اینترنت بی سیم و کارمندانی مودب و مهربان تکمیل می شود. مجموعه ی وسیعی از بازارها و رستوران های شیک نیز آن را احاطه کرده اند. اتاق ها همگی دکوراسیونی شیک و مدرن دارند که با سیستم تهویه هوا، تلویزیون و حمام خصوصی تجهیز شده اند. سرویس اتاق ها نیز فراهم می باشد.

سامویی، سامویی، تایلند
این هتل در ساحل Bophutواقع شده و اتاق هایش منظره ای رو به دریا دارند. دهکده ی ماهیگیران نیز تنها 500 متر با هتل فاصله دارد. رستوران های فضای باز، سالن ورزشی و یک استخر بزرگ ازجمله امکانات تکمیلی هتل می باشند.اتاق های این ریزورت بسیار وسیع بوده و با مبلمانی دست ساز، کف چوبی و سرویس بهداشتی تماما سنگی تزئین شده اند. در هر اتاق نشیمن نیز یک تخت روزانه قرار دارد. امکانات مدرنی مانند تلویزیون صفحه تخت، ماهواره و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها تعبیه شده اند.

سامویی، سامویی، تایلند
اقامتگاه های مدرن این هتل با آب گرم و بالکن های خصوصی تجهیز شده اند و دارای استخر فضای باز، رستوران ساحلی و پارکینگ رایگان می باشند. اتاق ها همگی دارای پنکه ی سقفی یا تهویه هوا می باشند. دوش، حمام خصوصی و لباس حمام نیز در آنها فراهم شده است.مهمانان می توانند از ماساژ تایلندی استفاده کنند. اینترنت پرسرعت نیز در اماکن عمومی هتل قابل دسترسی است.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت با استقرار بر تپه ای رو به خلیج Lamai، تنها 5 دقیقه پیاده تا ساحل Lamai فاصله دارد و علاوه بر داشتن محوطه ای سبز و دکوراسیون داخلی رنگارنگ، یک استخر در فضای باز هم ارائه می دهد. هر اتاق به صورت منحصر بفردی تزئین شده اند و تلفیقی از رنگ ها روشن و مبلمانی تایلندی دارند. امکانات در اتاق عبارتند از تلویزیون، گاو صندوق، حمام خصوصی و مهتابی خصوصی.مهمانان می توانند ماساژ بگیرند یا بیلیارد بازی کنند.

سامویی، سامویی، تایلند
این ریزورت که در مجاورت شن های طلایی و آب های لاجوردی ساحل Maenam قرار گرفته، اقامتگاهی راحت و آسوده است که انواع اتاق و خانه ی ییلاقی را برای استراحت به مسافران ارائه می دهد. مبلمان اتاق ها و خانه های ییلاقی به سبک گرمسیری می باشد که با سیستم تهویه هوا و حمام خصوصی تجهیز شده اند. اتاق ها دارای بالکن های بسیار بزرگ هستند و اتاق نشیمن خانه های ییلاقی در فضای باز قرار گرفته است.