در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
رامسر، مازندران، ایران
هتل بام رامسر در سال 1389 افتتاح گردیده است. سوئیت های این مجتمع در ایستگاه بالای تله کابین در ارتفاع 700 متری از سطح دریا با منظره دریا و جنگل قرار گرفته که رفت و آمد میهمانان به وسیله خط تله کابین و هزینه رفت و آمد (هر نفر140000 ریال ) یکبار در صورتحساب نهایی میهمان منظور می گردد و رفت و آمد در طول اقامت رایگان می باشد.

رامسر، مازندران، ایران
کیلومتری شهر رشت واقع شده است؛ که در دو سایت شمالی و جنوبی طراحی شده و بوسیله زیر گذر از دو سایت می توان استفاده نمود.

رامسر، مازندران، ایران
هتل بزرگ ملکشاه رامسر واقع در رامسر عروس شهرهای شمال می باشد

رامسر، مازندران، ایران

رامسر، مازندران، ایران
هتل آپارتمان لیان رامسر در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۴۰۰ متر مربع در فروردین ماه ۱۳۸۸بنا گردیده است.

رامسر، مازندران، ایران
هتل آپارتمان سه ستاره نیستان رامسر دارای زیربنایی به مساحت 1250 متر مربع است. این هتل در منطقه چهار صد دستگاه رامسر که یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین مناطق رامسر است در سه طبقه ساخته شده است.

رامسر، مازندران، ایران
شركت نارنجستان زيبای شمال در سال1376 با هدف فعاليت در صنعت گردشگری، ساخت و بهره برداری هتل در شهر مازندران تاسيس شد. (موسسين شركت تجربه ساخت شهرك های نارنج، ترنج، بهار نارنج را دركارنامه مديريتی خود دارا می باشند). همزمان با ساخت هتل نارنجستان رايزنی های گسترده و تلاش های حقوقی فراوانی درمورد موضوع مالكيت زمانی انجام گرفت و پس از پيگيری های زياد مالكيت زمانی، برای اولين بار توسط شركت نارنجستان زيبای شمال در ايران مطرح و اجرا شد.
  1 

رامسر، مازندران، ایران
هتل پارسیان آزادي رامسر واقع در استان مازندران,شهرستان رامسر از دو هتل جديد و قديم در حد فاصل ميان جنگل و دريا همراه با چشم اندازي زيبا ودل انگيز آماده پذیرایی از مهمانان گرامی میباشد.

رامسر، مازندران، ایران
هتل کوثر رامسر در زمینی با فضای تقریبی 95000 متر مربع زیر بنا بوده که در کنار شهرستان زیبا و وصف ناپذیر رامسر با ساحل زیبا و رویائی و با مناطق مشرف به جنگلهای بی نظیر واقع شده است.

رامسر، مازندران، ایران
هتل آریان نور این هتل زمینی به مساحت 5000 متر و زیربنا 8500 متر را بخود اختصاص داده است. یکی از شاخص های هتل آریان نور موقعیت جغرافیایی آن است. این هتل در میانه دریا و جنگل قرار گرفته است در نتیجه گردشگران این توفیق را می یابند تا ساعات دلپذیری را گاه در کنار دریای شور انگیز خرر و گاه در میانه جنگل، آنجا که درختان برافراشته اش سر بر آسمان آبی این دیار می ستانند سپری نمایند .

رامسر، مازندران، ایران
هتل پدیدار خزر واقع در کیلومتر۳۵ جاده رامسر به رودسر ودر کنار دریا دارای ساحلی زیبا و چشم نواز می باشد که شامل هتل و ویلاهای دوبلکس و سوئیت های لوکس مي باشد