در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل الماس در ساحل شهر بندر انزلی با معماری بی بدیل و محیطی رویایی و چشم اندازی زیبا به دریای خزر با گرداوری تمام امکانات رفاهی مکان مناسبی را جهت گذراندن اوقات فراغت شما و کسب ارامش روحی شما مسافران محترم فراهم اورده است.
  1 

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل آپارتمان ۲ ستاره امیران در سال ۱۳۹۰ در ۵ کیلومتری بندر انزلی به بهره برداری رسیده است.

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل ۲ ستاره جهانگردی در ناحیه شمالی گیلان در کنار دریای خزر واقع شده است.یکی از مهمترین شهرهای گردش پذیر و یکی از قطب های ورزشی ایران و بخش مرکزی شهرستان انزلی میباشد.

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل ۴ ستاره ساحلی دلفین در شهر زیبای بندر انزلی (منطقه ساحل قو) در سال ۱۳۹۰ در ۴ طبقه افتتاح شده است،

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل دنیز در یکی از بهترین نقاط گردشگری بندر انزلی به عنوان منطقه آزاد، در کنار ساحل زیبای دریای خزر با چشم اندازی رو به دریا و دسترسی آسان به دیگر مناطق گردشگری و مراکز خرید واقع شده است.این هتل چهار ستاره با برخورداری از موقعیت منحصر به فرد خود و دارا بودن کافی شاپ، کافی نت و بازی های کامپیوتری و ارائه خدماتی چون اجرای تورهای گردشگری و ... اقامت و اوقات فراغت خوشی را برای میهمانان خود فراهم می نماید.امکانات سوئیت رویال : اتاق خواب مجزا - تختخواب دابل -تختخواب سینگل - سرویس بهداشتی فرنگی - مبلمان - تلفن - اینترنت - LED - گرمایشی شوفاژ - سرمایشی اسپلیت - power switch

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل سفید کنار در سواحل نیلگون دریای خزر با چشم اندازی کم نظیر ، اتاقهای رو به دریا و رو به جنگل در منطقه ای سر سبز و نزدیک تالاب انزلی واقع شده است

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل آپارتمان ملل بندر انزلی در نزدیکی دریای خزر، در بهترین خیابان شهر واقع گردیده است. تمامی اتاق های این هتل مشرف به دریا بوده و بهترین چشم انداز را دارد.

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل پرشین بندر انزلی در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید.

بندر انزلی، گیلان، ایران
هتل کادوسان در تاریخ 1346 قبل از انقلاب اسلامی افتتاح گردید که در آن زمان به اسم ” هتل بزرگ بندر ” معروف بود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به ” هتل بزرگ کادوسان ” تغییر نام داده است.که این اسم را از روی اسم اولین قومی که در گیلان ساکن شدند و به نام ” قوم کادوس ” در تاریخچه کشورمان ثبت شده است.مالکیت این هتل شخصی می باشد و در حال حاضر توسط مدیریتی که زیر نظر صاحب هتل است مشغول به فعالیت می باشد.این هتل در حاشیه دریای خزر با چشم اندازی بی نظیر، دارای اتاقهای رو به دریا و نزدیک به تالاب گل لاله که دارای 76 باب اتاق 2 تخته ، 3 تخته و 4 تخته می باشد.