در حال آماده سازی اطلاعات...

هتل های ایرانی و خارجی

در این بخش شما امکان جستجوی در بین هتل های منتخب سراسر کشور و دنیا را خواهید داشت.
آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
در امتداد سواحل دریای مدیترانه ؛ پیشنهاد ما به شما اقامت در هتل سلطنتی آدم و حوا، با معماری مجلل که فردای روشن را برای شما ترسیم میکند. از قابلیتهای این هتل مجلل ؛ آبگرم های گسترده ، استخرهای بزرگ و روباز ، یک معماری مدرن ، با تالارها و اتاقهای آینه کاری شده ؛ اتاق و ویلاهایی با بالکن هایی چشم انداز دریا و باغ ؛ و حمام هایی با وان آب گرم.
  1 

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آدورا گلف استانبول در سیرکچی، یکی از قدیمی ترین بخش های استانبول واقع شده است. متعلق به معماری بیزانسی و عثمانی که شما با اقامت در آن به تاریخ دور و درازی سفر می کنید.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
در کوهپایه رشته کوههای توروس ، هتل ساحلی آرما بیچ با پارک آبی شامل فضای استخرهای روباز ، سونا و مراکز زیبایی پذیرای شما خواهدبود.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آرماز ریزورت که در کمر قرار دارد دارای استخر رو باز و یک استخر سرپوشیده همراه با سرسره آبی می باشد. در این هتل امکاناتی نظیر مرکز ورزشی ، حمام ترکی و سونا . برای کودکان نیز زمین بازی وجود دارد.اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه هوا ، تلویزیون و ماهواره و یخچال می باشد. در حمام اختصاصی هر اتاق سشوار جهت خشک کردن مو موجود است. تمامی اتاق ها دارای بالکن به سمت باغ هستند.فروگاه آنتالیا در 54.7 کیلومتری هتل قرار دارد و برای تردد به فرودگاه همچنین برای رفت و آمد به کنار ساحل می توان از تاکسی های هتل استفاده کرد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
با فاصله 92 متر از دریای مدیترانه ، این هتل در کمر قرار دارد و دارای یک استخر روباز خارج از محدوده هتل 4 غذاخوری و یک سونا می باشد. اتاق های هتل با رنگهای گرم طراحی شده و صندلی های چوبی دارد ، تمامی اتاق ها دارای سیستم تهویه هوا ، تلویزیون و ماهواره یک مینی بار و یک حمام اختصاصی می باشند.رستوران هتل غذاهای ترکی و بین المللی سرو می کند. میهمانان می توانند از حمام ترکی و انواع ماساژ درمانی های هتل استفاده کنند.گردشگاه ساحلی کمر در فاصله 153 متری هتل قرار دارد و فرودگاه آنتالیا 38.6 کیلومتر از آن فاصله دارد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آسیا در فاصله 350 متری ساحل مدیترانه قرار دارد. امکانات دیگر این هتل ، پارک آبی شامل استخرهای روباز و سونا ، مرکز بدنسازی و انواع ماساژ می باشد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آلریا در کمر قرار دارد و دارای یک استخر روباز خارج از محوطه و یک رستوران می باشد. خدمات هتل نیز به صورت 24 ساعته می باشد.اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون و ماهواره ، مینی بار ، سیستم تهویه هوا و بالکن می باشند. اتاق ها نماهایی به سمت کوهستان یا شهر دارند. هتل آلریا دارای سونا و حمام ترکی است و فعالیت های متفاوت دیگری نظیر تنیس روی میز نیز در محوطه انجام می شود. فرودگاه آنتالیا 59.2 کیلومتر از این هتل فاصله دارد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
این هتل 5 ستاره در بلک قرار دارد و دارای ساحل اختصاصی و مرکز اسپا ، استخر روباز همراه با سرسره های آبی و استخر سرپوشیده می باشد. فاصله آن تا فرودگاه آنتالیا 40 کیلومتر می باشد. اتاق های هتل آلوا دونا اکسکلوسیو دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره ، مینی بار و اینترنت رایگان Wi-Fi می باشند. امامی اتاق ها بالکن دارند. میهمانان هتل آلوا می توانند از بین 7 غذاخوری که انواع غذاهای ایتالیایی ، مکزیکی و ترکی را سرو می کنند غذای خود را انتخاب کنند. رستوران دارای منوی این هتل غذای خود را هم در فضای باز هم در فضای داخل هتل سرو می کند. فعالیت های دیگری که در این هتل می توان انجام داد تنیس ، مینی گلف و یا استفاده از مرکز بدنسازی می باشد. میهمانان هتل همچنین می توانند از خدمات ماساژ و حمام بخار نیز استفاده کنند. هتل لوکس و مجلل آلوا دونا 50 کیلومتر از مرکز آنتالیا فاصله دارد. خدمات کرایه ماشین ارائه می گردد و پارکینگ هتل رایگان می باشد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
آلوا دونا بیچ ریزورت روبه روی دریا قرار دارد و دارای ساحل اختصاصی ، استخر روباز ، استخر سرپوشیده ، مرکز بدنسازی و امکانات اسپا می باشد. اتاق های این هتل به شکلی مدرن دکور شده اند و دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون و اینترنت رایگان Wi-Fi هستند. تمامی اتاقها بالکن دارند که برخی از آنها چشم انداز به سوی دریا دارند. این هتل دو رستوران دارد که یکی غذا را به صورت بوفه و دیگری با منو ارائه می کند. مرکز شهر سیده 10 کیلومتر از این هتل فاصله دارد و فاصله فرودگاه آنتالیا 60 کیلومتر می باشد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
این هتل علاوه بر داشتن ساحل اختصاصی ، استخر سرپوشیده و روباز نیز دارد و در منطقه کمر قرار گرفته است. اینترنت Wi-Fi در این هتل به صورت رایگان در دسترس می باشد. تمامی اتاق های هتل دونا ورد پالاس دارای تهویه کننده هوا ، مینی بار ، کتری برقی و بالکن و حمام اختصاصی می باشند. در تمامی اتاق ها یک صندوق امانات برای نگهداری از اشیا با ارزش مسافرین قرار دارد. رستوران هتل انواع غذا ها را سرو می کند و برای کسانی که به غذاهای رژیمی علاقه مند هستند نیز منو دارد که به درخواست آنها برایشان غذا تهیه می شود. زمین بازی تنیس و گلف نیز در این هتل وجود دارد. برای کودکان نیز کلوپ وجود دارد که در آن به بازی و تفریح بپردازند. سونا و حمام نیز از دیگر امکانات این هتل به شمار می رود. شهر تاریخی Phaselis در فاصله 12.4 کیلومتری این هتل قرار دارد و فرودگاه آنتالیا 66 کیلومتر از این هتل فاصله دارد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آلکوگلر آنتالیا هتلی 5 ستاره است که در کمر قرار دارد. این هتل دارای ساحل اختصاصی ، استخر ، کلوپ برای کودکان ، رستوران و سالن کنفرانس می باشد. اینترنت Wi-Fi در تمام هتل به صورت رایگان قابل دسترسی می باشد. اتاق های این هتل دارای تهویه کننده هوا ، تلفن ، تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار و بالکن به سوی دریا یا باغ اطراف می باشند. در این هتل می توان انواع فعالیت ها نظیر تنیس ، بیلیارد ، تنیس روی میز ، دارت ، بولینگ ، شنا را انجام داد. این هتل دارای مرکز بدنسازی و ماساژ نیز می باشد. در صورت درخواست مسافرین خدمات ترنسفر فرودگا نیز با هزینه جداگانه انجام می گیرد. تبدیل ارز نیز در این هتل انجام می شود و خدمات نگهداری کودکان ، خشکشویی و اتوکشی ، نگهداری چمدان ها نیز انجام می گردد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
این هتل 5 ستاره ی کاملا مجهز حدود 125 متر ساحل اختصاصی در ساحل کمر دارد. پارک آبی، سالن ورزشی، زمین تنیس و 7 رستوران ازجمله امکانات قابل توجه آن می باشند.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل 5 ستاره لوکس آوانتگارد ووگچیدمان اتاق های این هتل بسیار مجلل است و همگی منظره ای رو به دریا دارند. در اینجا هفت رستوران هم خواهید دید که بسیار شیک و فاخر تزیین شده اند و همگی ایده ای ویژه، فضایی باشکوه، خدماتی کامل و منویی خوش طعم برای شما تهیه کرده اند.مرکز حمام سنتی آب معدنی این هتل نیز ویژگی های عثمانی خود را دارد مانند اتاق بخار، سونا، استخر آب سرد، دوش و اتاق های ماساژ درمانی..

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
این هتل که در خلیج ساحلی کریش در منطقه ی آنتالیا قرار گرفته، یک اقامتگاه 5 ستاره ی بسیار مجهز می باشد که استخرهای فضای باز، زمین تنیس و سالن ورزشی ازجمله امکانات قابل توجه آن می باشند.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل Akka Antedon آنتالیا در کنار ساحل با اتاق هایی زیبا که همگی بالکن هایی رو به استخر دارند پذیرای میهمانان خود می باشد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آکاسیا 400 متر از پارک ساحلی بلدیبی فاصله دارد. این هتل دارای استخر روباز فصلی و ساحل اختصاصی می باشد همچنین سونا و حمام سنتی نیز دارد. پارکینگ هتل رایگان است. اتاق های هتل دارای تلویزیون می باشند و نما به سوی کوهستان ، استخر یا باغ دارند. حمام تمام اتاق ها دارای دوش می باشد. رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد. میهمانان هتل می توانند به بازیهای تنیس روی میز و دارت بپردازند. امکان کرایه کردن ماشین نیز وجود دارد. نزدیک ترین فرودگاه به هتل فرودگاه آنتالیا با فاصله 29 کیلومتر می باشد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آکرا باروت در کنار ساحل واقع شده است ، این هتل 5 ستاره مجهز به استخر روباز و امکانات آبگرم می باشد. رستوران اصلی هتل غذاهای ترکی و مدیترانه ای را طبخ می کند.کلیه ی اتاق ها شامل بالکنی با منظره ی دریای مدیترانه و یا کوه های توروس Taurus می باشند. اتاق های مدرن هتل شامل تلویزیون های صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و اینترنت Wi-Fi رایگان هستند.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
اسپا و ریزورت آسکا لارا (Aska Lara Resort & Spa) نام هتل و استراحتگاهی زیبا در منطقه لارا در آنتالیا است.این هتل 545 اتاق در تیپ‌های مختلفی از جمله Double Room، Standard Double و Standard Triple دارد.برخی تجهیزات اتاق‌ها عبارتند است از: تلویزیون ماهوارهای تخت، تهویه مطبوع، مینی بار، کتری برقی، حمام با دوش و سشوار.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل آی سی سانتای فمیلی ریزورت ‏‎(IC Hotels Santai Family Resort)‎‏ در بلک آنتالیا قرار دارد این هتل در کنار یکی از ‏زیباترین سواحل مدیترانه و فضایی پوشیده شده از درختان سرسبز و متنوع واقع شده است.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
این هتل وسیع که در میان باغات سرسبز ریزورت کوندو قرار گرفته، دارای 7 استخر می باشد و رستوران های متنوع آن با 8 کافه و لژ مخصوص سیگار تکمیل می شود.سالن ورزش، حمام ترکیه ای، سونا و جکوزی برای استراحت مهمانان مهیا شده اند. برای علاقه مندان به اسکوآش و ورزش های روزانه نیز امکانات مناسبی فراهم می باشد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
این هتل تا ساحل 2 دقیقه پیاده روی دارد.دارای یک ساحل در سواحل دریای مدیترانه است. دارای ویژگی هایی شامل 2 استخر روباز، استخر سرپوشیده، اسلاید آب، و امکانات آبگرم است. همه ی اتاق ها دارای یک تلویزیون، تهویه مطبوع و مینی بار است. همه اتاقها دارای بالکن با منظره دریا، استخر و یا باغ است.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل 3 ستاره آیکون در کمر قرار دارد. این هتل دارای مرکز زیبایی ، استخر شنا می باشد. خدمات ماساژ به درخواست مسافرین انجام می گیرد. تمامی اتاق ها روزانه تمیز می شوند. خدمات خشکشویی نیز ارائه می گردد. این هتل دارای یک مرکز کاری برای قرار ملاقات ها و کنفرانس ها می باشد. رستوران داخل هتل قرار دارد و انواع مختلف غذاها را سرو می کند. اطراف هتل نیز تعداد زیادی رستوران وجود دارد. فرودگاه آنتالیا 80 دقیقه تا هتل آیکون فاصلن دارد.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
استراحت در یک هتل سازگار با محیط زیست تجربه متفاوتی از گردش در آنتالیا است. در محدوده یک کیلومتری موج های آبی دریای مدیترانه با مجموعه آبی شامل ؛ سه سرسره آبی ، یک مرکزآبگرم و حمام های ترکی و همچنین خدمات ترانسفر ؛ هر سی دقیقه از محل هتل تا ساحل دریا ، اتاق هایی مدرن با سرویس های هوشمند تهویه هوا ، اینترنت رایگان و نیز تلویزیون های هوشمند (LED) ، سرویس های حمام و منظره اتاقها با بالکن هایی برای تست کردن طعم لذیذ غذاهای بین المللی حتما تجربه خوبی برای شما و خانواده تان خواهد بود.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
از این هتل 4 دقیقه تا ساحل راه است. واقع در سواحل دریای مدیترانه. این هتل لوکس ویژگی هایی از قبیل 4 استخر در فضای باز، منطقه ساحل خصوصی و یک مرکز اسپاو یک استخر سرپوشیده و زمین تنیس است.

آنتالیا، آنتالیا، ترکیه
هتل اسپایس آنتالیا (Spice Hotel Antalya) و منطقه ی آب معدنی مجاور آن، دنیایی افسانه ای هستند که شما را با زیبایی های مدیترانه ای پیوند می دهند. رایحه ی مدهوش کننده ی درختان pine، نسیم ملایم و گرم مدیترانه و اشعه های جانبخش خورشید که همانند منبعی از شادی در دل آسمان می درخشد، همگی باعث می شوند که شما گذر زمان را کاملا از خاطر ببرید.