در حال آماده سازی اطلاعات...
ماهان سیر سام (MahanSeirSam)
شهر: تهران

امتیاز دهید :   اولین نفر باشید    

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ماهان سیر سام، فعالیت خود را از سال 1389 در ایران آغاز نمود. پیش از آن نیز این شرکت با سابقه ای بالغ بر 15 سال، در زمینه خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و بین المللی در کشور ترکیه فعالیت داشته است. شرکت ماهان سیر سام از ابتدای فعالیت خود ، یکی از اهداف کلان خود را جلب رضایت مشتریان بعنوان اصلی ترین شریک تجاری خود دانسته و در راستای دستیابی به این هدف، اقدام به جذب نیروی انسانی متخصص و کارآمد به منظور ارائه هر چه بهتر و مطلوب تر خدمات به مسافران و مشتریان، نموده است. حضور کادر مجرب در بخش صدور بلیط های داخلی و خارجی ( مدیر فنی با سابقه 14 سال و پرسنل فروش با سابقه ای بالغ بر 10 سال) ، بخش فروش تورها و رزرواسیون هتل در تمامی نقاط جهان و همچنین گروه مالی مجرب و حسابرسان مورد تایید دادگستری بعنوان مهمترین سرمایه های شرکت به منظور افزایش دقت و کیفیت ارائه هر چه بهتر خدمات مسافرتی و گردشگری به مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به گسترش بازار رقابت در زمینه گردشگری ، این شرکت همواره سعی بر این داشته که با افزایش خدمات و سرویس های مختلف،به مشتریان، زمینه های رفع نیاز و خواسته مشتریان گرامی را فراهم آورد و در ابتدای سال 92 موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) از مراجع بین المللی(APPROVED COMPANY ) گردید . در این راستا با تدوین چارت سازمانی مدون و تهیه شرح وظایف برای تمامی سمتهای سازمانی، نیازسنجی آموزشی برای پرسنل و برگزاری دوره های آموزشی مختلف به منظور بروز رسانی دانش پرسنل زیر مجموعه ، موفقیت چشم گیری را در زمینه افزایش رضایتمندی مشتریان داشته است و بسیاری از شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی را جهت ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری جلب نموده است و با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت در حفظ رضایتمندی مشتری ، موفق بوده است.

مشخصات
نام آژانس ماهان سیر سام (MahanSeirSam)
شماره مجوز 912/126-17378
نام مدیر عامل علی سلیم زاده
تلفن مدیر عامل 02188525200
تلفن ثابت 02188525200
فکس 02188525199
تلفن همراه 09371717149
وب سایت http://www.mahanseirsam.com
پست الکترونیک info@mahanseirsam.com
یاهو آی دی mahanseirsam@yahoo.com
آدرس خیابان مفتح شمالی ، کوچه دوست محمدی ، پلاک 3 ، واحد 4
بیوگرافی شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ماهان سیر سام، فعالیت خود را از سال 1389 در ایران آغاز نمود. پیش از آن نیز این شرکت با سابقه ای بالغ بر 15 سال، در زمینه خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و بین المللی در کشور ترکیه فعالیت داشته است.

شرکت ماهان سیر سام از ابتدای فعالیت خود ، یکی از اهداف کلان خود را جلب رضایت مشتریان بعنوان اصلی ترین شریک تجاری خود دانسته و در راستای دستیابی به این هدف، اقدام به جذب نیروی انسانی متخصص و کارآمد به منظور ارائه هر چه بهتر و مطلوب تر خدمات به مسافران و مشتریان، نموده است. حضور کادر مجرب در بخش صدور بلیط های داخلی و خارجی ( مدیر فنی با سابقه 14 سال و پرسنل فروش با سابقه ای بالغ بر 10 سال) ، بخش فروش تورها و رزرواسیون هتل در تمامی نقاط جهان و همچنین گروه مالی مجرب و حسابرسان مورد تایید دادگستری بعنوان مهمترین سرمایه های شرکت به منظور افزایش دقت و کیفیت ارائه هر چه بهتر خدمات مسافرتی و گردشگری به مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است.

با توجه به گسترش بازار رقابت در زمینه گردشگری ، این شرکت همواره سعی بر این داشته که با افزایش خدمات و سرویس های مختلف،به مشتریان، زمینه های رفع نیاز و خواسته مشتریان گرامی را فراهم آورد و در ابتدای سال 92 موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) از مراجع بین المللی(APPROVED COMPANY ) گردید . در این راستا با تدوین چارت سازمانی مدون و تهیه شرح وظایف برای تمامی سمتهای سازمانی، نیازسنجی آموزشی برای پرسنل و برگزاری دوره های آموزشی مختلف به منظور بروز رسانی دانش پرسنل زیر مجموعه ، موفقیت چشم گیری را در زمینه افزایش رضایتمندی مشتریان داشته است و بسیاری از شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی را جهت ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری جلب نموده است و با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت در حفظ رضایتمندی مشتری ، موفق بوده است.

نظر سنجی

تورهای مرتبط با آژانس ماهان سیر سام (MahanSeirSam)
در حال بارگزاری تورهای این آژانس